Kaybetmek istemiyor ama birlikte olamayacağımızı söylüyor siz olsanız bu durumda ne yapardınız?

3 yıl boyunca konuştuğun derdini paylaşan birlkte gülüp ağlayan herşeynizi anlattığınız ve herşiyni anlatan sana sevgine güvenen. o şöyle yapmış dedklerinde hayır o bunu yapmaz onu benden iyi kimse tanıyamaz diyeen ufaktan ufaktan tatlı tatlı göndermelr yapan.sizi tatlı ve çekici bulmasına rağmen (dile getrdi kendsi) ama sizi eleştren ve sinirlendrmeye bayılan sürekli umursamıyorum seni derken gülmseyen ama ciddi anlamda umursayan konuşmak isteyip bunun için bahneler oluşturan.Kıskanan ama bunu çaktrmamaya çalışan, aynı zamnda çok çok artstçe davranan sanki dünya onun etfaında dönüyomş gbi biryle 3 yıl boyunca konştunz baktınızki ondan size açılmak gbi bi durum yok sizin ona onu sevdiğinizi söyledğinizde sevginize yürekten inanan belki bir daha öyle 3 yıl boyunca sessiz sedasız seven bekleyen birini bulamayacığını adı gbi bilen ama size seni o anlamda sevmedğini ve sevmeyeceğini söyleyen bir adamıı beklermsnz yoksa artık unutmanın vakti gelmş midir.Şuda varki kaybetmek istemiyo ama birlkte olamayacağımızı söylüyo siz olsanız bu durumda ne yaprdınz ? yaklaşık 1 hafdadrki konuşmuyrz üstelk yardımcı olursanız sevinirim.Hepinize şimdiden teşekkrler :)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• wow zor bi durum ama bence ikinizde . iyi bir karar için adam akıllı konuşmalısınız .bir hakem bularak

0|0
    0|0
    • ya konuştum defalarca aldım karşıma söyledim onu ne kadar çok sevdiğimi beni ne kadar iyi tanıdığını sevgme güvenceğimi bildiğimi neden olmayacağnı anlamadığımı söyledm.oda ısrarla sevmiyorum dedi onuda ben tek bi sebep söyle mesela sevmyrm de anlarım dedm tamam sevmiyrm ddi.daha sonrada hayatımdan çık istemyrm yanımda kal dedi

• :)) hayırlsı

• hayrlısı :)

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaş olarak kal. Başkasını sev. Kaybetmek gerekmez yani

0|0
    0|0
    • denedimde olmuyo yani bi yerden sonra patldım artık :(

• zor durum. Ben de sevdiğim kişiyi kaybetmemek için arkadaş kalmıştım ben de patladım çok fena tartıştık. Şimdi biz de ayrıyız. Şimdi dersimi aldım bir kızla tanıştığımda bir ayda duygusal birşey belli etmezse ya artık arkadaşça bakacağım ya bitireceğim yol yakınken. Uzun süre mücadele edince dönmek zor oluyor.

• çok haklsınz çok kaptrmamamk lazım :(

• arkadaş olarak görüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nie birlkte olamazsınız bunun cvbını öğrenmeye çalısırdım ve pes etmezdm beklerdim...

0|0
    0|0
    • 3 yıl bekledm çok yoruldum inan sevmiyorum demsi kadar acı birşey yok yaşadığmz hiç bier şey onun için bişey ifade etmemş :(

• .s çok isteseydi buzmna kdr sevgili olurdunuz bnce artık ümidi kes

• :((

• neden birlikte olamazmışsınız?

0|0
    0|0
    • çünkü bana aşık olamdığını söyledi ama söylerkenki hali çok farklıydı.ben dedim ona neden olmuyo falan diye oda sürekli olmaz deyp durdu bende olmaz deyp durma tek bi sebep söyle sevmiyrm de anlıyım ama bahanelrle gelme bana dedm oda tamam sevmiyrm dedi

• onun başka bi derdi var bence.evli olmasın?

• ahahaha :D ilahi sen :) yok yok değil :D

Yükleniyor...