Sevgilimin fotoğraflarını geri göndermeli miyim?

15 gün oluyor ayrılalı bana ayrılmadan önce fotoğraflarını vermişti şimdi ben bu vesikalık fotoları atamadım,yırtamadım çünkü gençlik fotoğrafıda var ona kıaymıyorum ama bende kalmasınıda istemiyorum.

Kargo ile fotoları göndersem çocukluk mu olur? yada buna tepkisi ne olur?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• bilgisayarda tarat mail at kendine mailinde saklı kalsın digerlerini yırt

ilerde sorarsa mail atarsın olur biter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hatıra olarak sakla gönderme.

0|0
    0|0
  • Fotografları ve eşyalarını ona geri yollamalısın.

0|0
    0|0
  • Hala vesikalık foto alışverişi var mı ?

0|0
    0|0
    • :) niye ya farklı olmak güzel birşey hep teknolojiye ayak uyduracak değiliz ya.

• evet gonder.

0|0
    0|0
  • bence cocukluk olur

0|0
    0|0
  • Ortak arkadaşınız varsa ona ver o versin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yolla o zaman ama birde not birak bence yirtmak ya da atmak istemedim ama bende kalmasinida istemiyorum diye

0|0
    0|0
  • Bende birsürü çocukluk fotoğrafları vardı hepsını yırttım yolladım arkadasından. ayrıca aldıgı deri ceketi,bı kac kıyafetıde makasla kestım yolladım. pısmanmıyım? hayır asla! ıyı kı yapmısım sefam olsun oh:)

0|0
    0|0
  • Çocukluk olur. Fotoları güvendiğin bir arkadaşına ver ve senin için saklamasını iste. Zaman geçince ya yırtarsın ya da anı için saklarsın. Ama üzerinden zaman geçsin biraz.

0|0
    0|0
  • bosver gönderme

0|0
    0|0
    • sebep?

• tekrar görüşmek istediğini falan sanır. ne gerek var ki ? isterse gönderirsin salla

• ok.haklısın boşver mantıklı olan bu ;)

• yolla kesinlikle yolla hemde. bu karşı tarafı baya üzüyo. çoçkca falan diyenleri aldırış bile etme.

0|0
    0|0
  • yok artık , ver ayşe ye fatmaya onlar yırtsın atsın.

0|0
    0|0
    • yok yırtsam yırtarımda bir adet öğrencilik fotosu var tekti bana vermişti yırtsam bidaha bulamaz çokta yakışıklı ve toy çıkmış :)

• e bulamasın sen niye dert ediyosun ,

• doğru ya bravo bana niye dert olduki hemde ardından küfür ederken

Yükleniyor...