Hayallerimle ilgili yardımınıza ihtiyacım var?

Arkadaşlar lutfen dalga gecmeyin veya kotu yorumlar yapmayin sizinle bir hayalimi paylasip yardim isteyecegim. Ben amerikan gurescisi yani diva olmak istiyorum şu an lise ogrencisiyim. Ve bunun icin egitim almam gerekiyor biliyorum. Peki egitimi WWE'ye basvurduktan sonra mı alabilirim yoksa kendi imkanlarımla egitim alıp oyle mi basvurmalıyım? Veya bunun egitimi kac yasinda alinir? Yardımcı olursanız cok mutlu olurum...

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• s*kerler seni.. tüm döğüş sporcularının karate temeli vardır. yaşın kaç olursa olsun karate wushu ya da taekwondo gibi bir temel sporda çok iyi olman lazım ondan sonra boks ya da Tayland boksu ya da kickboksta gelişmen lazım. Amerikan güreşi ve onun gibi sokak sporları son level olmalı. yoksa s*kerler kusura bakma ama tam anlamıyla böyle

0|0
    0|0
    • pardon ya liseliymişsin. ağır cevap olduysa kusura bakma..

Erkekler Ne Diyor 7

• çok ilginç bir hayalin varmış. bilgim yok ama umarım hayaline ulaşırsın. :)

0|0
    0|0
  • dostum onlar güreşçi ama gerçek değil zaten şov amaçlı bunu sonradan anladım bende bir zamanlar bende senin gibiydim evde kas falan çalışıyordum ne günlerdi inş. olur isteğin :D

0|0
    0|0
  • bir kere oraya girmek için zengin olman lazım :)

0|0
    0|0
  • vallahi çok şaşırdım:)

0|0
    0|0
    • Sasirmayin birkac sene sonra gorursunuz beni televizyonlarda imkansiz degil :)) ben kararliyim, ailemde onay verdi ve hayallerimin pesinden gitmemem icin hicbir engel yok..

• liseli oldugun belli zaten söylemene gerek yoktu :D

1|0
    0|0
  • inş olursun kanka snra senle maç yaparız :D

0|0
    0|0
  • Bence mümkün değil ama yinde bir Amerikaya gitmende fayda var...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Genellikle WWE ye alininca sana öğretirler ama bilmiyorum. Pek bir fikrim yok.. Daa ayrintili arastirman lazim

0|0
    0|0
  • Daha ergen çocuk olduğun çok belli zaten

1|1
    0|0
Yükleniyor...