'Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır.' Sözüne katılıyor musunuz?

Bence doğru bir söz arkadaşlar evde ona huzur veren değer veren bir eşi olan ve eşinin her drumda onun arkasında olacağını onu yüzüstü bırakmayacağını destek olacağını bilen bir erkek hem ticari hayatında hem siyasi hayatında rahat olur kaygıları daha az olur buda beraberinde başarıyı getirir.Sizce?

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle. Zaten bu yüzden dünyayı aslında kadınlar yönetiyor denir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• dünyayı erkekler erkekleri de kadınlar yönetir :)

0|1
    0|0
  • Sadece erkeklerde değil bayanlarda da böyledir diye düşünüyorum. O kadın Anne'dir.

1|0
    0|0
  • hep bi dayanak hep bi sırt sıvazlayan olsun diye uydurulmuş baskıcı 1cümle.

arkasında kalamam ben , iter geçerim.

1|0
    0|0
  • aynı zamanda başarısız olanın arkasında da bir kadın var ozmn..secimler insanı basarıyı götürür bu yüzden hayatını paylasacagın insanı iyi tanımak ve secmek gerekir neyse evet genelde dogrudur bu söz yada karsılıklı bence.

1|0
    0|0
  • katılmıyorum herkesin başarısı kendine .

0|0
    0|0
  • her başarılı erkeğin arkasında bir kadın yoktur .bazılarının vardır.

0|0
    0|0
  • Erkekler hayatında bir kadın olmadan yapamazlar bence. Erkekler masum varlıklardır :)

0|0
    0|0
  • evt ya babam sımdıye kadar annemı dınlseydı cok super bı hatımız olabılırdı

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum:)

0|0
    0|0
  • katilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Onu bilemem ama herkes arkasini kollamali.

0|0
    0|0
  • herkes kendi dötünü kendi kollasın bi zahmet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kadınların her zaman olduğu gibi erkeğin başarısından pay çıkarmasıdır.Kanımca,bir kadın sözüdür.He şimdi beni kadın düşmanı yapmayın fakat ülkemizdeki kadının ''etliye sütlüye karışmaması'' yüzünden içimde biriken üzüntünün tecellisi benim hissettiğim.Ayrıca,gerçekten bir kadının desteği ile mertleşen adam yüreğinin,yaptıkları gerçektir.Ancak dırdır zihniyeti bu sözü haketmiyor.

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • hepsinde yoktur ama çoğunda vardır

0|0
    0|0
  • Ölümcül bir kadın zekasının desteğini almış erkek tutulması zordur evet... O zekaya sahip olabilecek kadında azdır 100 kişiden 1 kişi denilebilir.

0|0
    0|0
    • bu erkeğin başarısı değil :)

• Vallaha bu kadar kategorize etmiyorum ağ'beycim... Siktir et hayatımda dişi sinek bile yok zaten. :D

• Evet anne

0|0
    0|0
  • aynen oyle erkek 1 dusunene kadar kadın 1000 duşunmuştr

0|0
    0|0
  • Başarımı kadınların saçmalıklarına borçluyum

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • evet benım annem var :D

0|0
    0|0
  • bu illa ki es degildir, anne, kardes, dost. kadinlar iyi sekillendiriciler bizleri :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...