Adobe Flash Player yükleniyor ama çalışmıyor, neden böyle oluyor?

Ya hiçbir şey açılmıyor,deli oldum.Yüklüyorum yükleme başarılı diyor ama ne bilgisayarda var ne de bir şey açılıyor.Neden böyle oluyor?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• firewalldan olabilir sitesine girip tekrar kurmayı dene veya şeyden kaynaklı olabilir biliyorsun adobe arkaplanda otomatik yüklüyor bilgisayarla arka planda çalışıyor adobe şurdan dene bakalım bir link

1|0
    0|0
    • Ya zeten ordan indiriyorum 5-6 kez dendim olmadı

• yeni browser indir portable chromeun daha güzel hale getirilmiş şekli link srw iron mavi ikonlu olanı indiriceksin: arkadaşların tavsiyelerini denersin ekle kaldır yaparsın portable browserlar iidir sisteme kurmaz usb gibi çalışır daha güvenlidir hem daha pratiktir

Erkekler Ne Diyor 5

• Lütfen Bekleyiniz...

1|0
    0|0
  • Denetim Masası > Program Ekle & Kaldır.. tüm toolbar ları kaldırın. tarayıcınızı kapayıp açın sorununuz çözülecektir.

0|0
    0|0
    • Denetim masasında programlarda var,ama hiçbir etkisi yok,yükleyin diyor ama bilgisayareda var

• sanırım ne demek istediğimi anlamadın tam olarak.. program ekle kaldır menüsünde bulunan tüm "TOOLBAR" ları kaldır. sorunun çözülecek.

aynı menüdeki "adobe flash player" a dokunmayacaksın

• google chrome kullan, şuan için en iyisi o, hem flashplayer yüklemene gerek kalmadan videolarıda izleyebilirsin..!

0|0
    0|0
    • var o,ama olmuyor işte

• Bazı videolar ve bazı sanatçıların siteleri

• Yaşadığınız problem seyrettiğiniz videoların kodeclerine sahip olmadığınızı gösteriyor. google'da kodec pack free download olarak arama yaptırıp bulduğunuz kodecleri bilgisayarınıza kurun. özellikle k-lite, matruska, lazyman LKV en çok kullanılanlardır. bunları kurduktan sonra her görüntüyü rahatlıkla izlersiniz.

• pc yı kapatıp ac... sonra yukledıgın browserı kullan =)

0|0
    0|0
  • Bilgisayarda kaç adet web browser yüklü?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...