Adobe Flash Player yükleniyor ama çalışmıyor, neden böyle oluyor?

Ya hiçbir şey açılmıyor,deli oldum.Yüklüyorum yükleme başarılı diyor ama ne bilgisayarda var ne de bir şey açılıyor.Neden böyle oluyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• firewalldan olabilir sitesine girip tekrar kurmayı dene veya şeyden kaynaklı olabilir biliyorsun adobe arkaplanda otomatik yüklüyor bilgisayarla arka planda çalışıyor adobe şurdan dene bakalım bir link

• 3

• Ya zeten ordan indiriyorum 5-6 kez dendim olmadı

• yeni browser indir portable chromeun daha güzel hale getirilmiş şekli link srw iron mavi ikonlu olanı indiriceksin: arkadaşların tavsiyelerini denersin ekle kaldır yaparsın portable browserlar iidir sisteme kurmaz usb gibi çalışır daha güvenlidir hem daha pratiktir

Erkekler Ne Diyor 5

• Lütfen Bekleyiniz...

• pc yı kapatıp ac... sonra yukledıgın browserı kullan =)

• Denetim Masası > Program Ekle & Kaldır.. tüm toolbar ları kaldırın. tarayıcınızı kapayıp açın sorununuz çözülecektir.

• Denetim masasında programlarda var,ama hiçbir etkisi yok,yükleyin diyor ama bilgisayareda var

• sanırım ne demek istediğimi anlamadın tam olarak.. program ekle kaldır menüsünde bulunan tüm "TOOLBAR" ları kaldır. sorunun çözülecek.
      aynı menüdeki "adobe flash player" a dokunmayacaksın

• google chrome kullan, şuan için en iyisi o, hem flashplayer yüklemene gerek kalmadan videolarıda izleyebilirsin..!

• var o,ama olmuyor işte

• Öncekileri Göster
    • Bazı videolar ve bazı sanatçıların siteleri

• Yaşadığınız problem seyrettiğiniz videoların kodeclerine sahip olmadığınızı gösteriyor. google'da kodec pack free download olarak arama yaptırıp bulduğunuz kodecleri bilgisayarınıza kurun. özellikle k-lite, matruska, lazyman LKV en çok kullanılanlardır. bunları kurduktan sonra her görüntüyü rahatlıkla izlersiniz.

• Bilgisayarda kaç adet web browser yüklü?

• dogrusunu yakalamıssın

• 3

• Bir diğerine yüklemiştir o zaman.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...