Bayan arkadaşlar ve genç kızlarımız sorum sizlere erkek arkadaşlarda düşüncelerini yazabilir?

vücut geliştirme sporcusu gördüğünüzde verdiğiniz herhangi bir tepki var mı örneğin geniş omuzlar iri ve parçalı kollar arazi gibi sırt damar damar ön kollar...

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• sevımsız ve nahoş gelıyor bana :(

0|1
    0|0
    • neden öyle geliyor o kadar emek var uğraş var sinir bozucu diyetler var o vucudu inşa etmek için

• o istemediğin kişi avrupada dünyada türk milli takımıyla yurdunu temsil etsedemi

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevgilim dövüşçü benle olduğun sürece istemiyorum yapmanı dedim ilişkinin en başında normal bir sekilde olsa tamam ama kollarını kapatamayan tipler var bence çok yapmacık ve itici

0|0
    0|0
    • teşekkürler yorumun için... yapmacık olanlar çoğaldı malefef 2 dambıl kaldıran atletle fotolar çekilip hava atmaya çalışıyor

• Yok ya öyle bir heceslenmis başladı sakatlandı onun canı yansa benim içim parçalanıyor oyüzden istemiyorum

• he öyleyse haklısın tamam

• Üçgen peynirler :)

1|0
    0|0
    • şu benzetmeyi yapmasan olmazdı dimi :)

• Bn 12 senedir üçgen peynirler arasndaym Türk milleti peynir turevlerini sever kızın kasarini erkegin üçgen peynirini

• Çekici gelmez aksine kötü... :S

0|0
    0|0
  • Benm erkek arkadaşımda saydığın tüm özellikler vardı harika bir görüntü benm çok hoşuma gidiyordu.

0|0
    0|0
  • T shirt ün üzerinden gerilmiş görünen göğüsler. çok seksi geliyor bana. Bildiğin gibi değil..

0|0
    0|0
  • fazla asirisi çok itici duruyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tehlikeli Erkek Seven Kız Tipleri Vardır Dostum Bilirsin. He O Tip O Kızlara Ait. Tabi Bu Benim Düşüncem. :)

0|0
    0|0
  • Herşeyin fazlası zarar en iyisi fit olmak ne fazla ne de az benimki gibi :D

0|0
    0|0
    • zaten bu saydığım şampiyona ait özellikler ;)

• ronnie coleman gibi adamlardan bahsediyosun anladım da abi onlarda çok abartı ya kiseye çekici gelmiyodur heralde :D

Yükleniyor...