Bugün durup geriye baktığınızda istediğiniz yerde olduğunuzu düşünüyor musunuz?

hemen hemen bir çoğumuz hayatımızı planlama gayretindeyiz,siz planlarınıza sadık kalabildiniz mi yada umduğunuz gibi gitti mi

-Ben kesinlikle planladığım,düşündüğüm yerde değilim...

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• hic istemediğim biyerin son noktalarında bulunduğumu düsünüyorum,damalı bayrağı görmek üzereyim :)

0|1
    0|0
  • istediğim bi yer yok ki.Bi hedefim yok.

0|1
    0|0
  • yapmak istediğime sadığım. arada vazgeçesim de gelmiyor değil. ama yoldan sapamıyorum. daha istediğim yere varamadım.

0|1
    0|0
  • hayır ama hala bir şansım var

0|1
    0|0
  • Henuz degilim, ama o yolda ilerliyorum. O günleri görmeye ömrüm yetecek mi, Allah bilir.

0|1
    0|0
  • hiç1zaman o yerde olmam , ozaman sıkılırım.

0|1
    0|0
  • güçlü ve dimdik ayaktayım..

mühim olan bu.

0|1
    0|0
  • Geriye bakmıyorum.

0|1
    0|0
  • Olmam gereken yerdeyim. Mutluyum.

0|1
    0|0
  • kısmen..

0|1
    0|0
  • henüz değil hakan abi, ama olucak.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• birçoğumuzun '' hayır bu benim tercihim '' diye cevapladığı ancak açık bir şekilde kendimizi kandırdığımız soru. bir sürü b*ktan kurala göre yaşamak mı istediğimiz yerde olmak?

gafletten uyanmanın en açık şeklidir.

• ne istiyorum?

• ne yapıyorum?

• şimdi ne olcak ?

• tekrar yeniden mi , olamaz.

• kazandıklarım , kaybettiklerim ?

Sorular Sorular..

0|1
    0|0
  • kafa koyduğumu yapmak için elimden geleni yapıyorum verdiğim kararları mantık süzgecinden geçiriyorum sonrada onlar için çabalıyorum

0|1
    0|0
  • Evet Hakan tam olmasada istediğim yerdeyim...

bazı yanlışlıklar oluyor planlamada ama olsun hayat zaten bunları düzeltmekle ilgili bir çaba .. daha iyi olabilir miydi bilemiyorum ama şu anda bulundugum konum yaşanmışlıklarım eğilmeden bükülmeden bazı standartlara erişebildim .. sonrası ne olur bilmiyorum ama önemli olan geçmişe takılmamak .. geçen geçmiş , giden gitmiş , olan olmuş bunları takılarak ileride olabilecekleri kaçırmamak su anda ki yaşama bakışım

0|1
    0|0
  • Ne elde edersem edeyim, arkama dönüp baktığımda arzuladığım yerde olamayacağım... Yüksek ihtirasım buna izin vermiyor. Tanrılığa kadar yolum var. Onu da istesemde başaramam. Gereğide yok zaten.

1|1
    0|0
    • tanrı olduğuna inanmıyorsan, tanrısın desem. ya da demiyim, acayip bir durum.

• Anlatmak istediğim;

İstediklerimin sınırı yok... Ne kadar ileri gitsem hep bir kademe hatta on kademe üst seviyesini isterim. Yetinme gibi bir duygum yok, bu konuda ihtiras sahibiyim. Malesef ki böyle. Kişiliksizim biraz.

• tahmin ettiğim yerden daha iyi bir konumdayım ama daha iyisi olabilirim

0|1
    0|0
  • Sürekli planlarımız isteklerimiz değiştiğinden olacak ki,

Nerede olmak istediğimize karar veremiyoruz.

Yapmak istediklerimin hepsini yapmamış ta olsam.

İstediğim yerdeyim.

0|1
    0|0
  • Planladığımdan biraz farklı yerdeyim ama bura da fena değilmiş.

1|1
    0|0
  • lanet olsun bende degılım ama yaklasmaya calısıyorum ama bırde bakıyorum daha cok uzaklasmısım

0|1
    0|0
  • Anı yasıyorum sadece

0|1
    0|0
Yükleniyor...