Beğendiğiniz kızın facebook'ta 30 arkadaşı olursa hakkında ne düşünürsünüz?

Begendiginiz kızın facebookta 30 arkadaşı olursa hakkında ne düşnürsünüz? Asosyal!... Örnek verdim :D herkes aynı seyi düsünmeyebilir. bugünkü konumuz facebook :D

Güncellemeler:
Sebebleriyle acıklama yapın kac kere yazıcam.
arkadaşlar sorularımdan sıkıldınız mı? fikirlerinizi almak istiyorum. artık idare edin biraz
ya bazısı basit kötüdür bazısı iyidir diyor. kimisi 1000 olsun istiyor kimisi 50 yeter diyor. KARAR VERİN ARTIK

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• hiç arkadaşı olmaması tercih sebebidir

1|0
    0|0
    • neden?

• bak durduk yere artı aldın fenamı oldu

• durduk yere mi? bileğimin hakkıyla, alnımın teriyle kazandım ben onu!

Erkekler Ne Diyor 18

• 5 kişi kendi ailesinden olsa

5 kişi yakın arkadaşları olsa

5 kişi okul arkadaşları olsa

5 kişi kırmamak için ekledikleri olsa

20 yapar.

:))

yahu bu face e takılmayın bu kadar.

30 arkadaşı olsa ne olacak.

Arkadaş

gece 3 te hastaneye giderken arayabileceğin insandır.

derdin olduğunda sabah 5 te konuşabileceğin insandır.

1|0
    0|0
  • facebook kullanmıyordur

ya da facebook kullanmayan kişiler vardır çevresinde.

ya da çok seçicidir herkesi listesine almıyordur. sadece özel şeyler paylaşmak istedikleri kişiler.

1|0
    0|0
  • İnsan olarak değerlendirirsek, seçici denir.

1|0
    0|0
  • Beğendiğim kızın hiç facebook kullanmamış biri olmasını isterdim.

1|0
    0|0
    • kullanmıstır ama belki sonra kapatmıstır. hem neden kullanmasını istemiyorsun

• hadi diyelim oldu. nasıl kullanmasını isterdin. kac arkadaşı olsun isterdin. en kötü ihtimal

• Normal bir insan nasıl kullanıyorsa öyle. reel'de tanıdığı arkadaşları ekli olur onlarla netten görüşür.

• facebook a takılmayan mantıklı ve ender bulunan insanlardandır.Aferin ona,sende biraz örnek al

0|1
    0|0
  • bişe düşünmem.

0|0
    1|0
  • haksız bir kazanç derim rekabet piyasası koşularına göre bu imkansız ... düşünce tarzına gelince ne beceriksiz bir hatunsun bana yakalana yakalana 30 kişilik bir profil gurbuylamı yakalandın der tükürür giderim ... (gazımı alamayıp cimcikte atabilirim)

0|0
    0|0
    • nasıl ya. anlamadım

• kendimi taşlara atmak istiyorum bayırdan yada yardan atlasam.. yaw şunu demek istiyorum 30 kişilk profilide olsa 1200 kişilik profilide olsa farketmez hata zanan o profili açmakla olmuş derim yani her iki şekildee terk edilir onlar birer mazeret puff ben kendi açımdan demiyorum genelleme konuşuyorm zaten

• iyi kullanması hic yoktan iyidir

• bilakis takdir ederim. facebook ne ya, kimin umurunda?

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    1|0
  • ne güzel ne güzel

0|0
    1|0
  • 1000 Ve üzeri arkadaşı olanları Görünce Kapalı çarşıya benzetmiyo değilim.. 30 Kişi Varsa Bence normal olarak aileden akranlarda ve sevdiği Kıymetli arkadaşları vardır DEmek oluyo bence ... Yine yorum sizin

0|0
    0|0
  • burdan bir sonuca varamayız gibi geliyor

0|0
    2|0
  • Yeni kayıt olmuştur.Facebook başlı başına asosyallik aracı zaten 30 olsa ne olur 300 olsa ne olur?

0|1
    0|0
  • sana sahte face hesabı açmayı öğreteyim ve artık bu komplexten kurtul gerçekten

1|0
    0|0
    • :D

• aç 25 otuz tane hepsine de koy bi foto sonra da gizle profillerini al sana sosyal bir kız. ciddi diyorum bak sıyrıl bu piskolojiden

• ortası 120

0|0
    0|0
  • birşey düşünmem bende de 3 kişi var.

0|0
    0|0
  • eğer o insanların büyük bir çoğu erkekse fake hesap derim

0|0
    0|0
  • Fake hesap derim :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Vallahi,billahi asosyal olduğunu düşünmez..Yaaa bilhassa çok sevinir

1|1
    0|0
  • şu facebooku ne çok önemsiyorsunuz arkadaş

0|1
    1|0
  • Erkek olarak düşünürsem ; başka adresi mi var ki acaba derim erkek yani akraba orta okul arkdş lise arkadş mahale arkadaşı derken 30'u geçer diye düşünüyorum yada face de pek fazla takılmıyor derim

1|0
    0|0
  • Hesabın fake olduğunu düşünebilirim.

1|0
    0|0
  • Dün gece bıraktığım yerden devam, bu kaçıncı?.. :) Birşey olmaz kapat en güzeli..

1|0
    0|0
    • kullanıyorum ama

• ya sanki burda bir ben soru soruyorum ha. butun sorular benim üstüme kalıyor. birde gizliyiz iyi ki.. facebook çökerse falan aman benden bilmeyin

• Tamam tatlım tamam..

• Benim de 300 küsur arkadaşım var ama ben de sosyal değilim ne yapacağız şimdi :)

0|0
    0|0
  • facebookum yok o yüzden böyle şeyler aklımı kurcalamıyor :)

0|0
    0|0
  • feysbuku bakire kız arıyorum:(

0|0
    1|0
Yükleniyor...