Yaptığımız hatayı veya haksızlığı birgün farkediyor muyuz?

İnsan birgün farkediyor değil mi? Yaptığımız hatayı veya haksızlığı birgün farkediyor muyuz? Öyle bir gün iki günde değil 10 sene geçse bile bir yerde aklımıza geliyor mu? Sizin ansızın farkettiğiniz ve farkına vardığınız hatalarınız var mı?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanoğlu'nun hayvandan en büyük farkı geç öğrenmesidir. Mesela bir kedi düşünün. Kedi bir kaç gün içinde kendine göre gerçekleri öğrenir. Yemek yemesini, yiyebileceği yerleri bulması vs. Ama insan henüz 4 yaşına gelinceye kadar kendi isteklerini söylemesini bile beceremez. Bunun gibi insan yine hayatı ve doğruyu belli yaşa kadar öğrenmesi zaman alır. Dolayısı ile yapmış olduğu bir takım hatalar bir zaman kendisi için doğru gibi görünse de bir zaman sonra hata olduğunu farkedebiliyor. Bu Allah'ın insanlara vermiş olduğu en büyük ve en güzel özelliklerden biridir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Geriye bakmasını becerebilen her insan olumsuzluklarını görebildiği kadar olumluluklarınıda görebilir. Olumsuzluklarında empati ve karşılaştırma yaptığında hatasınını farkdebilir ve bu hatadan kendine ders çıkarabiliyorsa o insan bır daha aynı hataya düşmez.

0|0
    0|0
  • En büyük hatam vazgeçmemdi hayattan.Sonraki hatalar ise hayat içinde bir yandan bocalayan bir yandan tuıtunmaya çalışan ve bir yandan da yaşamaya çalışan insanların ortak hatası.

0|0
    0|0
  • ya yazına tamamen alakasız bir konu yazıcam ama kusura bakma şu avatarını çekermisin degiştir artık aklımdan çıkmıyor rüyalarıma girdi o nasıl bir kek öyle farkedilmiycek bigi bişey degil degil 10 yıl 50 yılda gecse unutamam lütfen gizliden sinyal vermeyelim halka canım cekti (ölecem ulens ) (şepilsmileyi) ... arkadaşlar mazur görün beni lütfen dayanamadım

0|0
    0|0
    • ha haaa :) o kek bir arkadaşa inat orada kalkmayacakta :D ama site ahalisi de dertli senin gibi dem vuran çok oldu :) imkanım olsa hepinize yapardım..

• ah diyorum başkada bişey demiyorum ...bir gün yaparsan beni bul kesnlikler

• ok. anlaştık :)

• yaptıgım hatayı farkederım cok gecmeden ama pısmanlık boyutuna varmam dersımı alır aynı seyı bırdaha yapmamaya ozen gosteririm...

0|0
    0|0
  • hayatımda yapılması gerekenleri iyisiyle kötüsüyle yaptım pişman olmadım sadece böyle bir hayat beklemiyordum :)

0|0
    0|0
  • oooo... bazen de bir baskasi daha once baska kisilere yaptigin hatanin acisini toptan cikarinca baya iyi anliyorsun :D

0|0
    0|0
  • Hatasız kul olmaz.

Allah bizlere

hatanın bile

telafi edebileceğimizini nasip etsin

0|0
    0|0
  • o kadar çok ki öde öde bitmiyor bedelleri :(

0|0
    0|0
  • pişmanlıklarım var