Sizin de tiklerinizle başınız belada mı? :)

sizinde tiklerinizle başınız belada mı:) benim karıncaya fobim var, (şuan da kaşınıyorum) birleşik ne görsem istifra ediyorum,lanet olası bir durum..birleşikten kastım şu, link

ve birde kivi var :(( tükürmedik ısırmadık yer bırakmıyorum..

kimler benim gibi merak ettim doğrusu:) seviyorum siziii:)

hala kaşınıyorum.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sorma ya. Ensemden huylaniyorum. Ankara'ya geleli 1 Yil oldu. Kimseye caktirmamistim. Bir arkadasimla Otobuste giderken arkadan annesinin kucaginda oturan 2-3 yaslarinda bir cocuk enseme dokundu. Ciglik atip kilitlendim resmen. Boynumu kaplumbaga gibi icine cekip kasiliyorum. O gun desifre oldum. Ilk basta ugrastilar. bende iki kisinin tikini ogrendim de anlasma yaptik. Biri kollarina dokunulmasindan huylanan bir bayan, birisi de ustunde kil var deyince soyunan bir bayan :)

1|0
    0|0
    • :) kolay degil ya. Sadece birlikte oldugum bir bayan varsa tuhaftir ondan huylanmam.

• :) sevgilisinin dokunuslarindan bile huylanan birini dusunsene =D cok komik seyler olur.

Erkekler Ne Diyor 4

• sen şimdi yollarda da istifra ediyorsundur onları görünce :)

1|0
    0|0
  • hımm sıkıntılı bir durum tikim yok o şekilde neyseki

1|0
    0|0
  • hamam böceği gördüğümde tüylerim diken diken olur evde gördüysem o ölene kadar yatmam pis tırsarım

1|0
    0|0
    • sorma ya medivenlerde görünce eve çıkamıyorum tuvalette görsem tuvalete giremiyorum evimizin arkasıda bahçelik ışıklar yanık olunca hep uçan hamam böceği giriyor akşamları ışıkları hep kapatırım o yüzden

• Börtü - böceklerden haz etmem. Anında o yerden uzaklaşırım :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ellerimden çok fena huylanırım kimse elimi tutmasın benim :S çizgilere basmadan yürürüm. Eskiden bende sen gibi böcekten çok huylanırdım ama şimdi geçti.

1|0
    0|0
  • tripofobi var bende de ne zaman delik delik şeyler görürüm kaşıntı gelir

1|0
    0|0
  • Gıdıklıyorlar beni ya..

1|0
    0|0
Yükleniyor...