Derbi günleri rakip takımın evinde (yani semtinde) maç izler misiniz?

Örneğin ben bugün bir çılgınlık yapıp Kadıköy de izlemeyi düşünüyorum^^

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Beşiktaşlı olarak 140 gs'linin içinde Bjk gs maçını tek izledim en çok ses benden çıkıyodu ama noldu hepimiz herif gibi evlere dağıldık hayvanlığın lüzümu yok

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sene 2007 veya 2008 dı kadıkoyde hemde bır restaurantda ustumde galatsaray forması ıle mca seyretmısım ben, sımdıkı hedefımde kadıkoyde fenerlılerın arasında formamla mac ızlemek, o konuda bırkac cekıncem var sadece.. ıstanbula nasıl gıderım bıletı nasıl bulurum stad guzelmı dıye baska bırsey yok yani:)

1|0
    0|0
  • Araklılar derneğinde Beşiktaş Trabzon maçını izlemiştim yıllar evvel gol olunca bağıran tek bendim 2 gol geldi yine bağırdım haçan yeğenim sesin çok çıkayii diye uyardı biri tabi yanımda tanıdık bir kaç trabzonluda var endişe etmedim.3 gol geldi bağırmadım heycanı gitmişti zaten adam haa uşağım bağur daa ha bu * kodum takımına herkes bağursun dedi:/

1|0
    0|0
  • İnönüdeki son derbiyi Fenerbahçeli komşumun evinde izlemiştik. Sorun olmuyor ufak atışmalar dışında

1|0
    0|0
  • daha neler yapma öyle seyler:D

1|0
    0|0
  • Ne derbisi l*n kendi kendinize gelin güvey olmayın.. Anadolunun dik burunlu oğlanları alacak yine derslerini

0|0
    1|0
    • Daha önce seni zzzzz delilere benzemem o yarrağı amından sokar ağzından çıkartırım diyorum kevaşe net oldu mu şimdi

• Sağ çıkamazsın hemşerim :)) Ama ben trabzonu tutuyom normalde gsliyim rizespor maçı haricinde.

1|0
    0|0
  • heyttt be hemşerime bak adamsın adamesin

1|0
    0|0
  • Bursada Bursaspor Beşiktaş maçını izledim.. Holiganizmden sıyrılın biraz ya.. Ingilterede nasıl izliyor adamlar... Illa hayvan gibi kafese mi kapatmak gerek insanları?

0|0
    0|0
  • Maç izlemem

0|0
    0|0
  • Ben Trabzonspor formasi ile kahveye gitmeye cekiniyom akilli ne diyo :)

0|0
    0|0
  • Otogazmı otolaz mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok rahat ustumde de formamla

1|1
    0|0
  • Soma için yardım maçında gs formamla şükrü saracoğlundaydım mesela.
    Babam da bir fenerbahçeli olarak bugün avni akerde benimle maç izleyecek 😂😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...