Arkadaşınızın eski sevgilisiyle olur musunuz ya da ona güvenir misiniz?

arkadaşlar arkadaşınızın sevgilisiyle olur musunuz ?ona güvenebilir misiniz ?

0|0
813

En İyi Erkek Görüşü

• Olmam, etik değil bence. Gönül bu diyebilirsin ama yok aşktan ölsem de olmaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• arkadaşımın eski sevgilis arkadaş diyorsun zamanı da yengendi diyorsun bu ölmüş kardeşinin karısıyla evlenmek gibi bişi asla olmaz

0|0
    0|0
  • Olurum da güvenirim de... Benden önce kiminle olduğunu önemsemem... her ilişkimi ilk ilişkimmiş gibi yaşar, onun yaşadıklarını sorgulamam, ben de aynı saygıyı beklerim...

0|0
    0|0
    • arkadaşına ihanet edersin yani ne kolayy dimi

• Bu durumda sana bir ankara özdeyişiyle cevap veriyorum; "Napak yani, asfalt mı kemirek, mazot mu içek?"

• bilmiorum bena ters arkadaşın istemmeiş sen alıyorsun bence kötü

• hiç bir şey için büyük söylemiyorum artık ama çok yakın arkadaşımsa olmam gibime geliyor, çok yakın erkek arkadaşım da olmadığına göre neden olmasın

0|0
    0|0
  • Arkadaşımla sevgililerse hala neden benim sevgilim olsun, ha bittikten sonra benle bişeyler yaşama durumu olursa güvenemem çünki arkadaşı görünce bişyler depreşir mepreşir sonra boynuz yemeyelim yani..

0|0
    0|0
  • öyle bir şey mi yapmayı düşünüyorsun? ben hayatta arkadaşımın eski bil olsa kız arkadaşıyla çıkamam. sonuçta arkadaşıma ihanet olur.

0|0
    0|0
  • arkadasım bıraktıysa bır hatasını gormustur o yuzden pek sanmıyorum...

0|0
    0|0
    • hatası olmasa bile ne bileyim içime sindirmezdim bu durmu

• hatası derken bır hatasını gormusturkı ayrılmıstır... bnde sındıremem bu durumu...

• Delikanlılığa uymaz.

0|0
    0|0
  • Olmam.

0|1
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • olurum ama güven denen oaly çok başka güvencemi sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmamak gerekir her ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • ben 2. el sevmiiim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bunu arkadaşını kıskandırmak için de yapıyo olabilir veya senden gerçekten hoşlanıyo da olabilir ama gerçekten hoşlansa bile eski sevgilisinin arkadaşıyla çıkacak karekterde bi adamdan ne beklersin veya sn bu karekterdemisin aynı şeyin sana yapıldığını bi düşün

0|0
    0|0
  • Yakınlığımıza göre değişir. Uzaksak sorun olmaz ama yakın arkadaşım, sohbetim olan birisine yapmam öyle bir şey.

0|0
    0|0
  • güvenilmez tabi. insan kendi arkadaşlarıyla tanıştıramaz. ya benmle olduğu gibi başkasıyla da gider mi düşüncesi

0|0
    0|0
  • ben nefes alıs verısını bıle kıskanırım kaldıkı arkadasımın sevgılısıne bakacagım göz menzılıme bıle gıremez :)

0|0
    0|0
  • hayır olmam olamam ki arkadaşım bir hatasını görüp ayrılmıştır bu yüzden benim arkadaşımsa da ben arkadşlığımı bitirirdim arkadaşıma destek olurdum

0|0
    0|0
  • arkadasımın eskı sevgılısı bana ters

0|0
    0|0
  • Yok.

0|1
    0|0
  • sanmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...