Yediklerimin yaga donusmesini nasil engellerim?

Arkadaşlar uzun zamandır fitness yapiyorum. Yag oranim az. Ama bugun yemekleri biraz fazla kacirdim. Daha önce diyet bozmak gibi birsey yapmadigim icin bir bilgim yok. Yediklerimin yaga donusmemesi için yarın neler yemeliyim ne yapmayaliyim. Simdiden teşekkür ederim :)

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yaptığını düşünürsek Günlük kalorinin %50 si karbonhidratlardan
    %35 i proteinlerden % 15 ide yağlardan gelirse belirli bir süre sonra fizik mükemmelliğine ulaşırsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bundan al hergün 1 saat :D çalış www.hepsiburada.com/.../productDetails.aspx ev için güzel aynısından var bende spor salonuna gittiğim halde tüm kasları çalıştırsın knka

0|0
    0|0
  • Bol sebze bol lif ve az yağ ama bu demek değildir yağı tamamen kes sağlıklı yağlar tuket sadece ceviz, fındık, kuru uzum, badem, zeytinyağı gibi yağlar :) bunlar her zaman candır. Diğer yoğurt ve sut urunlerini yarım yağlı tuketmen iyi olacaktır.

0|0
    0|0
  • sporla tabkide yedikten sonra bir 10 dkka yürü :D hem yağ yapmaz olan yağlarıda eritirsin. D

0|0
    0|0
    • 10 dakika? 10 dakikada eriyip biticek şeyler yesem dert etmedim dimi yani :D

• her gun fitness yapiyorum pazar gunleri off. 1 saat agir cardio 1 saate yakin kas calismasi yapiyorum. Bide metabolizma hızlandırmak icin bol bol yesil cay falan iciyorum. Ya ne bileyim bende takinti var biraz o kadar emek bosa gitmis gibi hissettim bugun :D

• :D yağlı yiğecekleri az ye ozaman.

• az ye birşey olmaz :)

0|0
    0|0
  • Kategoriyi açmışsın bize söz düşmez

0|0
    0|0
  • bir seferde bişey olmaz merak etme:))

0|0
    0|0
  • Yağlı yemeyerek

0|0
    0|0
  • yağlı şeyler ve az ekmek yersen bişey olmaz

0|0
    0|0
  • bir günde insan yağlanmaz fizik kurallarına ters arada off günü yapmak gibi bişey olmuş buda

0|0
    0|0
  • siz kızlar bunun için biraz düzenli spor yapsanız iyi olmaz mı?

0|0
    0|0
    • Uzun zamandir fitness yaptigimi belirttim gormedin sanirim.

• evet görmedim biraz uykum var özür dilerim. bir defadan birşey olmaz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...