Kapat

Yarın akşam Trabzonspor Fenerbahçe maçı ne olur sizce?

bence Trabzonspor fenerbahceyi dağıtır yarın aksam

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• trabzondan yanayım inşlh yenerler

1|0
    1|5

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 13

• 10 mactir aynı laflar yenemiyosunuz aga yenemiyosunuz bunu kabullenin artık avni akerde de yeniyoruz kadıköy den zaten çıkış yok. Cok stres altında oynuyosunuz ortaya futbol koyamiyosunuz kendi sahanizda. Ben yenilip yenmeyi geçtim futbol izlemek istiyorum ama ts taraftarı her sene bunu engelliyo önce kendi taraftarınızn duyarlı olmasi lazim bütün mac küfret sahaya taş bıçak ne bulursan at bu mu takım desteklemek böyle takım desteklenmez varsa bir derdin bunu hukuki yolla hallet. Her fener maçı sonrası sahanız kapaniyo takıma zarar veriyosunuz. Nasıl istiyosnz öyle yapın bn kendi takımına bakarm geçen sene 3 0 hükmen galibiyet aldık ve cok iyi bir futbol oynuyodunz yazık oldu size bunları aşın artık

0|1
    0|0
  • Berbat TS bir puani koparir

0|1
    0|1
  • Trabzon sahasında, Fenerbahçe'ye karşı en son 2010'da kazandı,
    O gün doğan çocuk yürümeye, konuşmaya başlamış yani ;)

Her neyse, Fenerbahçe kazanır,
    umarım maç tamamlanabilir.
    Yine olaylar çıkacak, eminim.

0|1
    0|0
  • 2-0 Fener Alır

0|4
    0|1
  • Kardeş 0-0 biter maç :D

0|1
    0|0
  • skordan ziyade aklıma trabzonsporlu seyircilerin yapacagı çamurluklar geliyor. trabzonspor Fenerbahçe maçında olay olur bence..

0|0
    0|0
  • trabzonun sakatlarıyla başı dertte üzülerek fenerbahce diyeceğim ama bugün biz berabere kaldık yarınki maçında mutlaka 0 bitmesi gerekiyor

0|0
    1|1
  • Trabzon dağıtacak knk :)

0|1
    1|3
  • Gecen sene mactaydim, futbolculari cikarmamistik staddan ne sardiydi bee :)) hele kadlec in korkusu, ersun yanalin depari. Ne korkak takim bu fenerbahce yaa :))

0|1
    1|4
    • kardeşim bende severim onları korkutmayı hatta fenerden bir kaç ismi linç etmeyi ama takımımıza zarar veriyoruz sadece destek olalım saçarız biz bunları

• Evet kardesim, su anda ortam cok gergin degil muhtemelen tarfatlar macin onune gecmeyecek. Ama soylede bir gercek var bizim takim daha hazir degil. isimiz cok zor. Berabere biticegini hissediyorum

• Medet ya trabzonspor :D

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe zorlanmaz

0|1
    0|1
  • maç centilmence olsun...

0|0
    0|0
  • Saat 12den sonra kafasi calismayan trabzonlulara cakacaz tabikide...

0|0
    0|1
Yükleniyor...