Eskiyi silmek, hatıraları, geçen zamanı silmek imkansız mı? Neden bu kadar zor?

eskiyi silmek, hatıraları, geçen zamanı silmek - unutmak neden bu kadar zor? imkansız mı? neden başkasının kalbi sizin için atarken neden sizin bedeniniz, kalbiniz, ruhunuz başkası için yaşar? .. :(

*it's too late .. ;x

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Tabii ki zor degil niye zor olsun ki duygularini kontrol edebiliyorsan ,bir muhasebe yapabiliyorsan zor degil.Ancak hatali secimlerin faturasini da sadece duygularina yuklememen gerekli uygun kisileri secmek durumundasin,bu konuda sorumlulugun var ne yapayim seviyorum iste ile isin icinden cikamazsin burun ustu cakilabilirsin.

Mantigin seni surekli uyarirken cilginlar gibi 3 maymunu oynarsan hayat sana aci bir ders verir

kacinilmaz bir sondur bu.

saygilarimla

0|0
    0|0
  • Unutmak imkansız, unutulmaz,

Zaten mesele unutma meselesi de değil, bir türlü vazgeçmeyi ve durumu kabullenmeyi beceremiyorsunuz..

2|0
    0|0
  • gecmisinden ders almayan gecmisini tekrarlamaya mahkumdur.

1|0
    0|0
  • imkansız değil zaman tanı kendine bide ne kadar silmek istediğini sor kendine istemesen bile istemeye zorla geçmişle yaşayamazsın

0|0
    0|0
  • hastalık olur zamanla o yüzden.mantıksızlık başrolde saplantı sürer gider

0|0
    0|0
  • saplantı bu, öyle bişey yok, biraz daha derin düşünürsen kurtulursun bu durumdan

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey senin uğraşacak bişeyin yok bence :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden boş hayallerin peşinden gidiyorsun.. Bırak olmayacak iş için umut beslersen böyle boş boş üzülmeye devam edeceksin.

1|0
    0|0
  • 4 yıl birini karşılık seven biri olarak zor evet kimseyi dinleme unutursun saplantı haline geldi bu sende laflarını boşver sadece dedim ki kendi kendime neden hala acı çeken taraf benim o mutluyken benim mutluluğumu engellememeli diye düşünüp karar aldım insan bi süreden sonra inan hatırlamıyo o anıları ya da hayıflanarak nasıl da zamanımı ona vermişim diyo sen de en iyisi kendine güven unutursun inan bana zor da olsa bi şekilde unutuyo insan.

0|0
    0|0
  • hiç bi zaman böyle bişey yasamadım.dunyada bu kadar insan yasarken benden kopan biri için neden ne olursa olsun.aglayıp hafıflanmam.hayat devam ediyor.

0|0
    0|0
  • Senin sevdiğin seni sevmez,seni seveni de sen sevmezsin.Acı gerçekler part2

0|0
    0|0
Yükleniyor...