Kenzo Karagöz'ü tanıyormusunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=KzIrFzO8j9A Şahsen tanınmasını ısterım en azından türkiyede, adam çabalıyor bir göz atarsınız Türk bodybuilder

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Biliyorum, cumartesi günü Zurich'e geldiler Lazer Angelov'la.
    Millet dışardan six packs'lerinin fotosunu çekiyordu.
    Kamiller -.-
    İşlerinde on numaralar ama.

0|0
    0|0
    • Çok gitmek isterdim ordaki spor salonu ıçın gitmiş kenzo yeni bir yer açılıyormuş, lazarda büyük ihtimal ondan gitmiştir, keşke orda olsam ya

Erkekler Ne Diyor 3

• bende takip ediyorum ama şu son videosu hiç hoşuma gitmedi
    türk insanına nankör diyor yanii adamlar ne tepki vermiş ki sana sadece diyorlar ki kenzo ercan demirin sözlerini kesme daha sonrada güya beğeni olmuyormuş videoların o kadar yorum izlenme şu bu bunları hep es geçiyor 718 beğeni var bak videoya 3600 de izlenme şimdi kim nankör ben anlamadım...

vede ercan demire millet türkçe yorum yap diyor onu bile ters anlamışlar güya ercan demirii takip etmiyorlar diye abi sen bir video yu yap sonrada bak millet seni nasıl takip ediyor gör yanii çok farklı bir video olmuş

1|0
    0|0
    • Biraz değişti son günlerde bencede

• dikkat et son video ya kardeşim bu kadarda olmazki neyin kafasıı bu hem beğenmiyorlar diyor birde
      ne alakası varsa bak şimdi daha çok beğeni vardır
      madem şikayetçisin yapma o zaman video birde o kadar kursa gitmiş türkçesini geliştirmek için
      yanii şikayetlerde belli bende inceliyorum sürekli 10 yorumdan 3 tane şikayet var oda kenzo ercan demir konuşssun biraz diyorlar sonra böyle yorum yapıncada yok efendim çekemiyorlar falan fulan yanii

• Tanıyorum ve kendisni takipte ediyorum. Fitness sporunda başkalarınada fayda dokunulmasını en çok isteyen adam süreklide diğer insanları geliştirmeye yönelik video yapıyor.

0|0
    0|0
    • gerçekten helal olsun diyiceksin bu adama şahsen tanışmak istiyorum türkiyeye geldiğinde kesinlikle kendisiyle tanışmak istiyorum

• İstanbula geldi geçen haftalarda :) ama işte bizim imkanımız olmadığı için gidemedik

• bundan iyileri var ama tek faydalı video yapan bu adam. helal olsun başarılarının devamını dileriz

0|0
    0|0
Yükleniyor...