Bugüne kadar kumar veya loto, iddaa gibi şans oyunları oynadınız mı? Bağımlı mısınız?

Loto, toto, kumar, iddaa vs. ye olan bakış açınız nasıl bağımlılığınız ne kadar?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adına kumar denilebilecek olup da bugüne kadar denemediğim oyun kalmadı sanırım. Ama hiçbiri beni bağımlı yapamadı. Kumarhane maceram bile var.

Türkiye'de kumarhaneler açık iken sık sık Kuşadası'na gider Pine Bay veya diğer otellerin kumarhanesine takılırdık. Tabii ki esas amaç sabaha kadar beleşten yiyip içmekti. Girişte aldığım 100 jetonla tek kollu canavarların orada dolaşır ve insanların biraz uğraşıp küfür ederek uzaklaştıkları makinelere otururdum. Bu makineler arada sırada ufak kazançlar verip insanları küstürmeden soymaya ayarlanmış olduğu için ben 10-15 jeton atana kadar 20-30 jeton kazanır ve jetonları sabaha kadar 2-3 katına çıkarırdım çoğunlukla. Ama en sonunda çıkacağımız zaman kârım olan jetonları 20'şer 20'şer atar ve normal olarak hepsini kaybederdim. Zaten amacım da kaybetmekti. Önemli olan eğlenceli vakit geçirmek ve kendini kaybetmemek. Süper güzel zaman geçirirdim.

Zamanında zevk için denedim hepsini. Özellikle iddiadan hiç zarar etmedim ama iddiada şaibeler olduğu ve kazanamamaya başladığım için 3 yıldır oynamıyorum.

Sayısal lotoyu sıklıkla oynarım ve başladığı 1996 yılından beri oynadığım rakamları hiç değiştirmedim. Sürekli zarardayım Loto'da. Ama aynı rakamlara devam etme niyetindeyim. Ömrüm vefa ettikçe aynı rakamlara oynayıp, sonunda o rakamları oğluma oynaması için emanet etmeyi düşünüyorum :)))

0|0
    0|0
    • süper yorumlamışsın da sanırım o kumarhaneler baya sakıncalı =)

• Genelde öyledir üstad. kaybetceğini bile bile oynamak ama amaç zevk almak.

• Eğlence için har vurup harman savurabileceğin para olmalı yatırdığın miktar. Seni üzmemeli :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Yok valla hiç oynamadım.

0|1
    0|0
  • kazı kazan arada oynuyorum ama hiç çıkmaz:)

0|1
    0|0
  • her yıl başında milli piyango oynarım..

bır yerde otururken yanımdan kazıkazancı geçiyorsa cüzdanımdaki demir paralar bitene kadar onu oynarım..

evde reel olarak ailecekokey ve 101 oynarız..

sanalda ıse okey 101 pişti kelime oyunu oynarım

0|0
    0|0
  • süper loto oynuorum arada ama bağımlı değilim oda canım çok sıkkın olduğu zamanlarda oynarım bitek eğlence olsun die :D

0|0
    0|0
  • yoktur öyle aliskanliklarim gercekte.

ama nette poker onyarim (:

0|0
    0|0
  • Süper loto oynarım ama aklıma geldikçe yoksa bağımlı değili. .d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Loto bikaç kez oynadım sadece o :) Kötü alışkanlığım olmadığı için şanslıyım

0|0
    0|0
  • parayı riske atabileceğim her oyunu oynarım..borsa ve poker favorilerim arasında ...

0|0
    0|0
  • walla oynadıgım en buyuk kumar hesabına acık büfe batak :D

0|0
    0|0
  • tek sigaram vardı onuda 8 yıl önce terkettim...çok nadir milli piyango alırım ve loto oynarım o kadar...

0|0
    0|0
  • asla oynamadim, oynamam da

0|0
    0|0
  • Bi iddaa oynarım bi de arada 10 numara

0|0
    0|0
  • hemde çok bağımlıyım

0|0
    0|0
  • aslında kumar gibi şeylri hiç tasbip etmem hatta babam at yarısı bagımlısı.. hatta bıcok cesıt kumar oynuyor, kumarda en az 2 daire parası kaybetmiştir ben sinir oluyorum cunku oynamayı bılmıyor hırs yapıp kaybedıyor amatorce oynuyor. bense sadece idda oynarım gercekten ıcıme sınen mac varsa guvenırsem ona oynarım. ama oyle hırs yapmam iddaya en fazla 2 yada 3 lira veririm. bugun ıdda oynadım dıyelım kazanırsam hırs yapıp daha cok kazanmaya calısmam yada kaybedersem krutarmaya calısmam cunku ufak paralarla oynarım babam gibi ocak söndürmem :D bugun ıdda oynadım bıdaha 1 sene sonra oynarım belkı belkıde ertesı gun oynarım yani hayatımı kumara baglamam onu hırs yapıp eldekı avuctakını kaybetmem.. futbol sevdigim icin idda oynarım arada macları daha yakın takıp edebilmek spora yakın olabilmek için onun dısında dıger kumarları sevmem at yarısı fılan ıtıcıgelır babamdan dolayı :D artık babamı gordugumde ıngılız atı gormus gıbı oluyoruımö :D bu arada 6 senedır ıdda oynarım bugune kadar iddadan baya para kazandım kucuk apralar ama bu yıl basından berı 10-20 defa oynadım 5 tanesini tutturdum en son 2 hafta once tutturdum 3 lıraya 133 lıra aldım hayatımın en buyuk kazancıydı bu :D bugune kadarda ıddaya 200-300 lıra verıp 500-600 lıra filan almısımdır yani kardayım ama yinede bulasmamak lazım kumara. insanı içine bi çeker bıdaha kurtulamassın

0|0
    0|0
Yükleniyor...