Evde nasıl karın kası yaparım?

Mekik vb. Hareketler kullanarak yapabilirmiyim veya siz nasıl yaptınız...

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• öncellikle sadece mekik ile karın kası yapılmaz öncellikle karın bölgesindeki yağ tabakasını azaltman gerekiyor eğer yoksa hem kardio hemde mekik çekmelisin mekiğin zararı yoktur hergün 1 setle başla her hafta artır 9'da artırmayı bırak ve bu sayıyla devam et karın kası anatomiye göre çıkar yani bazılarında 2 ayda bazılarında 6 ayda 4 tane karın kasın olursa sıkıntı etme çoğu kişide öyle oluyor bunun nedeni anatomi ile kaynaklı.

0|0
    0|0
    • Peki 1 gün dinlenip 1 gün mü yapım yoksa her günmü

• kardo mekiği hergün yap çünkü mekikle aletsiz mekikle kaslar yıpranmaz zaten mekik kasları çok şişirmez daha belirgin kılar ama şınav falan onları iki günde bir yap mekiği her gün yap sana tavsiyem ağırlıklı yapacaksın mekiği iki günde bir yap.

• Aga misal şimdi karın Kasım var çıktı diyelim bende çıktı diye mekiği falan bıraktım ne olur devammı etmeliyim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Başaramadık onu daha 3 ayda fakat abs workout antrenmanı oldukça 2. Leveldeyim bir göz at istersen çok etkili sixpack için.

0|0
    0|0
  • 4 yıldır body yapıyorum. sadece baklava istiyosan mekik +yemek + hırs ve sabırla 4 hafta fazla değil sadece 4 hafta sonra karın = beton

0|0
    0|0
  • sadece şınav ve mekikle vucut yaptım ben ama bir okadar beslenmede önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...