41 nohuta tek tek ihlas süresini okuyacakmışsın sonra suya atıp sevdiğimizin adını söyleyecekmişiz. Denemeli miyim sizce kızlar?

Deniyen oldu hic aranizda

41 nohuta tek tek ihlas süresini okuyacakmışsın sonra suya atıp sevdiğimizin adını söylücekmişiz vee sevdiğiniz size kör kutup aşık olup geliyormus

0|0
19|21

En İyi Kız Görüşü

• dua okuyacaksan oku ve hayırlısını iste.nerden biliyorsun o kör kütük aşık ettiğinle mutlu olacağını?

1|1
    1|0
    • Haklisin galiba mutlu olsa zaten birazcik sevse terk edip gtmezdi,etmedigim dua kalmadi dilemedigim adak artik zorda olsa kabullenmeye baslicamm gittigini herseyin bittigini

• İnsallah..ALLAH seninde gonlundeki herneyse maddi veya manevi tez zamanda gonlundekini versin :)

• amin canım sağol cümlemize versin:))

Erkekler Ne Diyor 21

• berke de cansudan ayrılsın istiyorum :)))))) link

2|0
    0|0
  • ya bu gibi şeylere mı inanıyosun aç elini her gece adam akıllı dua et hayrlısını ıste ıns olur

1|1
    0|0
  • kor kutup :D bak ben sana söyliyim avuçlarının içine aynı anda seni sviyorum yaz, amuda kalk 41 noıhuta sevdiginin adını yaz amuda kalkmış halde sevdiiiğin kapını çalacak 5 dk sonra :D

0|0
    1|0
  • nohutları pişirip evgiine yedirmezen tutmaz :))) yav allah aşkına ihlaı allah rızası için okuyun sevgili rızası için değil..

1|0
    0|0
  • o işler o kadar kolay olsaydı, herkes sevdiğine kavuşurdu.

büyü işleri karmaşık ve çeşitlidir. nohutla ve suyla olmaz.

eğer doğuştan bir yeteneğin varsa bu konuda, sadece düşünerek ve imajine ederek de büyü yapabilirsin ama yoksa nohut ve suyla zaten yapamazsın. dediğim gibi karmaşık ve çeşitli.

0|0
    0|0
  • Boşuna demiyorlar kadınlar şeytan.bak hele büyü, muska, entrika ne desen kadınların kafasından çıkıyor.

0|0
    0|0
  • sence mantık varmı? ben megan fox u seviyorum bu dediğini yapıp adını söylesem kör kütük bana asık olurmu

0|0
    1|0
  • ahahaha mesela benim sevgilimin adı elif'se hangi elifin geliceği neye göre belirleniyor o nohut kadar aklı olmayan insan var ya :)

1|0
    0|0
  • Yanlış biliyosun sen kuru fasulye o akşamdan suya bırakıyosun ertesi gün sevgiyle pişiriyosun.

1|0
    0|0
  • İhlası karıştırma bari

1|1
    0|0
  • Allahım ne gunlere kaldık !... Sizin başka işiniz gucunuz yok mu ya?

0|0
    0|0
  • Koptum :D

1|0
    0|0
  • varya kardan adam olur bizden adam olmaz yıl 2012 kuru bakliyat

1|0
    0|0
  • Olacağına gerçekten inanırsan olur.

0|0
    0|0
  • dinimizde büyü ve tılsımlar yasaktır unut bence

0|0
    0|0
    • Buyu degildir bence buyu bu kadar kolay olsa bence herkes yapar buyu oldgnu sanmiyorum

• Use your brain!

0|0
    0|0
  • :)) olur olur

0|0
    0|0
  • yıl olmus 2012 yazık ya

0|0
    0|0
  • erkekler için de geçerli mi

0|0
    0|0
  • Nohut yok evde muadil bi' bakliyat olur mu?

Ayrıca bu duayı okuyanın sevgilisi geri geri ona geliyormuş.

Resmin adına dikkat : link

2|0
    1|1
    • Yaa ben ipadten girdgm icin sadece arapca yazi cikti acilmadi sayfa

• Reverse_Subhaneke.jpg

• Bu mesajı kopyala 10 yere yapıştır. Sevdiğin sana takla atarak gelecek.

Ya saçmalama nelerle uğraşıyorsunuz.

4|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Olmuyorsa neden zorluyorsunuz, illede olunca hayır değilse birde gitmesi için mi okuyacaksınız 41 kere?.. Bu tarz şeyler yapmayın, temiz kalple Allah'tan dileyin hayırlısıysa hakkınızda, birbirinize hayırlı gelecekseniz zaten Allah birbirinize yazar sizi..

1|0
    0|0
    • Hep istiyorum zaten gece gunduz yalvariyorum ALLAHA AMA hala gelmedi :((( tesekkur ederim yorumun icin

• Demek ki hakkında hayrılısı olan o değilmiş.. Rica ederim..

• Yok öyle birşey okunacak dua Allaha kulluk borcun içindir

1|0
    0|0
  • nerde okudun bunu merak ettim

1|0
    0|0
    • Dua ararken buldumm herkes ben denedim iste aninda aradi falan yazmis aramasi imkansizken aradi sevgilm yazmislar

• Oyle yapicam artik kitaplarimda zamanlari okuycam saol tesekkur ederim

• Bi dene bakalım İşe yararsa haber et :D

0|0
    0|0
  • valla kısmetın degılse bı tarafına kor koy olmuyo:)) canım okudun ufledın yaptın hıleler kı bunlar dınımızce cok gunah artı nerden bılıosun belkı gunun bırınde bu adam erkenden olecek veya basına bı ıs gelıcek uzulmıcekmısın hayırlısını ıstemmek lazım herseyın

0|0
    0|0
  • musallat 2'yi izle görürsün nohutu kurufasulyeyi.

1|0
    0|0
  • sen yap bi tutarsa deneriz :D:D:D

0|0
    0|0
    • sakın deneme büyü yapayın öbür dünyada yeri yokmuş.. allahından en güzelini en hayırlısını dile allaha şirk koşma sakın o zaten verecektir iyi akşamlar..

• yok yaa denemem zaten şaka yapıyorum

• ALLAH a sigindim icimdekileri en iyi o biliyor dua ederek beklicem hayirlisi

• büyü yaptığın zaten o senin kısmetinse onu yapmdanda aşık olur başa uğraşma hayırlsını iste ALLAHIM büyük herşeyin çaresini verir dua et her zamn

0|0
    0|0
  • Bu yaptiginin adi büyü ve ne kadar günah bir arastir bence. Otur Yasin oku, 3 kulhuvallah 1 elham oku Allah'tan hayirlisini dile.

0|0
    0|0
  • Allah'ın gönderdiği duayla büyü yapmaya kalkışmak nasıl iğrenç bir durumdur.

1|0
    0|0
  • Denedim. Su an o adamla evliyim ve hatta 3 cocugumuz var. Mutlu mmesut yuvarlanip gidiyoruz. Tum genc kizlara tavsiye ederim. Saglicakla kalin. Hoscakalin. Opuldunuz. Aeo Kib BYe

0|0
    1|0
  • İNANMA BÖYLE ŞEYLERLE KAFANI YORMA BENCE

0|0
    0|0
  • Nasipten ötesi olmuyor sen naparsan yap ben onu bilirim

0|0
    0|0
  • hadi..bu kadar kolaymışmış..e yaşadık desene...

0|0
    0|0
  • hey yavrum hey .

0|0
    0|0
  • Yok ebesinin nikahi.

0|0
    0|0
  • johnny depp te işe yaramıyo:(

0|0
    0|0
  • Kırmızı bir mum al aşağıdan yukarıya sevdiğin kişinin adını yaz. Mumun her bir yanına iğne batır ve mumu yak. Her bir iğnenin düşmesinde aklına geleceksin mum tamamen eridikten sonra aklından cikmayacaksin...

2|0
    0|0
    • Buda gunaha girermi ki:)?

• Bu da büyü canım girer tabi

Yükleniyor...