Hangi dondurmasınız?

Dondurma külahlarıyla aranızdaki özleme son verdiniz mi? Yeniden keşfetmeye başladınız mı sıcak günlerin umulmadık anlarına heyecan katan serin lezzeti? Peki hiç düşündünüz mü? Ya siz bir külah dondurma olsaydınız… hangisi olurdunuz?gece gece sıkılanlar eğlenelim.ben sürpriz dondurmayamışım:)) link

0|0
10|23

En İyi Erkek Görüşü

• çikolatalı dondurma:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• vişneli hem ekşi hem yemesi tatlı

1|0
    0|0
  • muzlu ve kavunlu tabiki

1|0
    0|0
  • yalayana göre değişiyor:)

0|0
    2|1
  • Meyveli

Maymun iştahlı biri olduğunuzu ilk söyleyen bu test sonucu değil elbette. Her dala konup, dilediğinizce nasiplenmek şu hayattaki yegane emeliniz. Şu ya da bu meyve, o ya da bu lezzet arasında tercih yapmamak için muhtemelen karışık dondurma olmayı tercih edersiniz. Çünkü seçmek size göre değil. Her yola başvurmalı, her gönülden ilham almalı diyorsunuz. Siz bilirsiniz…

0|0
    0|0
  • bu benim kabusum tam dondurmacının önüne gelirim agzımı burnumu camına dayarım şepilli şepilli orda filim kopar karasız kalırım çikolata kaycam cıks azcıkta antep mi attırsam off çilek limonda var abi o kaysımı şurdaki kivimi yoksa derken elimde bir bakmışım dondurma plaza olmuş hepsinden ama zorlasam ç

kolata kaymak ve fıstık derim

0|0
    0|0
  • Meyveli

Maymun iştahlı biri olduğunuzu ilk söyleyen bu test sonucu değil elbette. Her dala konup, dilediğinizce nasiplenmek şu hayattaki yegane emeliniz. Şu ya da bu meyve, o ya da bu lezzet arasında tercih yapmamak için muhtemelen karışık dondurma olmayı tercih edersiniz. Çünkü seçmek size göre değil. Her yola başvurmalı, her gönülden ilham almalı diyorsunuz. Siz bilirsiniz…

0|0
    0|0
  • honk

Meyveli

0|0
    0|0
  • Ben Mr. Softie dondurmasıyım. Googlede yazın lütfen. Amatör ruhu var ve müziğiyle dillere dolanıyor nesilller büyüyor müziğiyle...

0|0
    0|0
  • Bana meyveli dediler ya :(

0|0
    0|0
  • ben meybuzum

0|0
    0|0
  • çilekli fruttareeeeeeeee :) hiç yemedim ama o olmak istiyorum ismi çok güzel kim gtünden uydurduysa artık

0|0
    0|0
  • Ben cornetto külahının sonundaki çikolatayım =))

0|0
    0|0
  • Magnum Infınıty Harıcınde Hepsı Sakın reklamlarına Kanıp alayım demeyın.! :D

0|1
    0|0
  • tabikide kavuuun :)

0|0
    0|0
  • sıcakta erımeyı seven bı dondurma ourdum

0|0
    0|0
  • Meyveli.

0|0
    0|0
  • Magnum BademLiii.. Yi Beni (:)

0|0
    0|0
  • twisterın her çeşidi

0|0
    0|0
  • Yalarken dudağa yapışan bir dondurmayım desem:) şaka yapmayı severim :)

0|0
    0|0
  • kavuun

0|0
    0|0
  • çakma bu soru be, orcinal yokmu?

0|0
    0|0
  • ben insanım valla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Meyveli

1|0
    0|0
  • Balbademli dondurma ...

1|0
    0|0
  • Çikolatalı

Çikolatayı andırıyorsunuz. Gizemli ve beklenmediksiniz. Canınız isterse lezzetli oluyor, istemezse midede koca bir kaya parçası gibi oturabiliyorsunuz. Bir anınız bir anınızı tutmuyor. Çünkü aşkın uçurum dolu kıyılarında rüzgarı bahane ederek uçuyorsunuz. Çikolatalı dondurma olurdunuz, çünkü yanmayı da sönmeyi de gayet iyi biliyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Çikolatalı

Çikolatayı andırıyorsunuz. Gizemli ve beklenmediksiniz. Canınız isterse lezzetli oluyor, istemezse midede koca bir kaya parçası gibi oturabiliyorsunuz. Bir anınız bir anınızı tutmuyor. Çünkü aşkın uçurum dolu kıyılarında rüzgarı bahane ederek uçuyorsunuz. Çikolatalı dondurma olurdunuz, çünkü yanmayı da sönmeyi de gayet iyi biliyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Sürprizli

Siz çikolatalı dondurmadan bile betersiniz. İçinizden ne zaman hangi lezzetin taşacağı belli değil. Hiç olmadık meselelerden saadet, kahkahalarla gülünecek anlardan hüzün çıkartabilen bir kişiliğe sahipsiniz. Sürpriz kelimesi sizi anlatmaya yetmiyor aslında. Şimdilik verili dünyanın kelimeleriyle yetiniyorsunuz o kadar. Hissetmeyi biliyor, bildiklerinizi kimseden saklamıyorsunuz.

hmm...

1|0
    0|0
  • meyveliymişim ben

1|0
    0|0
  • Çikolatalı

:D

0|0
    0|0
  • bende cikolatalı cıktım cok da severim :)

0|0
    0|0
  • Sürprizli ^^

0|0
    0|0
  • Çikolatalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...