Kızların amacı, taktiği nedir?

Evet kızlar soru bir hassa size özel , sevgilinizin yanındayken neden başka erkeğe bakarsınız, madem onun yanında mutlusunuz, niye yaparsınız bunu ,o zaman bırakın o adamı gerçek sevdiğinizle olun ?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Genellemelerden nefret ediyorum.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ya aslında bende anlamıyorum .. Belkide içinden keşke sevgilimde şunun gibi olsaydı geçiriyordur veya onun gibi davransaymış vs. vs. // Ama ben yapmam.

0|1
    0|0
  • Bakmaktan bakmaya fark vardır gözüne çarpmıştır giyimi kuşamı saçı efendiliği kibarlığı

0|0
    0|0
  • siz bile tek kişiyle uzun süre yapamıyosunuz aldatmak istemiyorz o yüzden öyle bakınmak yetiniyoz sadece

0|0
    1|0
    • tamam bakın sabahlara kadar istersen ama yanındaki adamı neden kötü duruma düşürüyorsun ?

• haklısın bişey diyemem.

• estağfurullah , herkes istediği gibi yaşar, saygı bizden sizlere, hanım efendilere...

• Sevgilimin yanındayken başkasına bakabiliyorsam anlarım ki onu gerçekten sevmiyorum.Derhal son veririm.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim adam yanimdayken başka birine bakmakta ne oluyor ya asla yapmam oyle bir durum varsa sevmiyordur yada o başka erkekleri daha bi yakışıklı biliyordur diye tahmin ediyorum

0|0
    0|0
  • yapmam.

0|0
    0|0
  • genelde bakılan erkek zaten elde edılemıck cınstendır :D

0|0
    0|0
    • niçin bu kadar ön yargılısın, herkes herkesten hoşlanabilir , ama ben şeye karşıyım , sevdiğim var diyorsun biriylesin onunla beraberken yapma bari , yoksa ilişkin yoksa bu en doğal hakkı her iki tarafında.

• ya zaten bakılan adam herşeyin farkında , kendimden biliyorum , aman boşver herkes dilediği gibi yaşasın :D

• aynen salla varsa cesareti facebooktan ekler ztn devır bole :D

• öyle bişey yapmadım. sen yapana denk gelmişsin

0|0
    0|0
    • yapma , sen hiç kafelere gitmiyorsun sanırım , yapmamış olabilirsin, ama tanık olmuşsundur.

• evet öyleyim

• tamam bir şey demedim, iyisin iyi.

Erkekler Ne Diyor 2

• birincisi, bir hassa değil bilhassa

ikinci olarak da bunu bütün kızlar yapmıyor niye genelleme yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama seninki abazaymış kardeş.Öyle aşırı derecede de bakıyorsa ben bu kanaate varırım.

0|0
    0|0
    • biz mekana yalnız başımıza girdiğimizde yaşanan olayı anlatıyoruz.

Yükleniyor...