Sizi tanımayan ya da az tanıyan biri sizi yargılasa ne yapardınız?

Tanımayan ya da az tanıyan biri,sizi çeşitli nedenlerden dolayı yargılasa ne yapardınız?Mesela dinlediğiniz müzik,giyiniş tarzınız,davranışlarınız gibi.Ben şahsen 2Pac Shakur'un sözünü söylerdim.If you don't know me,you can't judge me,only God can judge me Türkçesi beni tanımıyorsan yargılayamazsın,beni sadece Allah yargılayabilir.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Beni kimse yargılayamaz..Ne seçimlerimden ne de hayatımın gidişatından.. Hz. Mevlana'nın şu sözü çok hoşuma gider misal..

Benim hayatımı yargılamadan önce benim ayakkabılarımı giy ve benim geçtiğim yollardan,sokaklardan,dağ ve ovalardan geç.. Hüznü,acıyı ve neşeyi tad...

Benim geçtiğim senelerden geç, benim takıldığım taşlara takıl, yeniden ayağa kalk ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !

Ancak ondan sonra,beni yargılayabilirsin !

0|1
    0|0
    • sana katılıyorum insanlar cok önyargılı yaklasımlarda bulunuyorlar özellikle kişiligimle ilgili olanlar beni cok kırıyor..

• Allah'ta bir gün onları kırar canım sen dert etme, o hakkı onlara kimse vermemiş..Hayat senin, duyma görme onları ve yaşa..

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok güzel bir söz herkes öyle yapamıyor maalesef.Burda Sezen Aksu dinlediğim için,Allah'a inandığım için ve yalakalık yapmayıp doğruları söylediğim için çok yadırgandım.Ben de şu sözle karşılık veriyorum: Kendim olduğum için nefret edilmeyi,kendim olmadığım için sevilmeye tercih ederim.(Kurt Cobain)

0|0
    0|0
    • dostum,sen kendin ol takma gerisini,doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar,bide Allah'a inanman kadar doğal bişi yok,bence sorun seni bu yüzden yadırgayanlarda çünkü onlar nefslerinin ve şeytanın esiri olmuşlardır

• Only god can judge me derim :d Şaka bir yana,benim hayatım,benim secimlerim,benim hatalarım,benim kararlarım kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • hakkımda hiç bişey bilmeden hakkımda yorum yaparsan yanlış olur derim ve bizzat yaşadığım bir örneği anlatırım hala ısrarcıysa canın sağolsun derim ondan uzaklaşırım. cahil dostum olacağına akıllı düşmanım olsun.

0|0
    0|0
  • beni tanımadıgı icin susardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim hiç umurumda olmaz, önemsemem

0|0
    0|0
  • sadece önyargılı olan kişiler yargılar ama kendini ılımlı bir insan ayna gibidir ona kötü bakanda iyi bakanda kendini görür.muhattap olmamak lazım bu tip yaratıklarla.

0|0
    0|0
  • Bir lafa bakarım laf mı diye bir söyleyene bakarım adam mı diye.

0|0
    0|0
  • tanımayanı bırak tanıyanda yargılayamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...