Spor yapmaya basladiktan ne kadar sure sonra vucudum sekle girer?

Spor yapmaya basladiktan ne kadar sure sonra vucudum sekle girer?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• ilk 2 hafta adaptasyondur onun peşine 4 veya 8 hafta sonra adele eforu artar ve 12 haftada değişimleri gözle görülür farkedersin tabi sadece sporla olmaz bu beslenmenide düzene sokmak şartıyla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1 seneden önce vücut kesinlikle şekle girmez şunu kafanıza sokun artık 2.5 senedir bb yapıyorum ilk 6 ay şekil alıyor bıraktıktan 1 ay sonra sarkmalar ve yağ olarak gerş geliyor bütün kilolar 12 ila 36 ay arası yapılan spor kalıcı olur kolay kolay sarkmaz sıkı kalır

1|0
    0|0
    • 5 sene yuzdum sinav yuzunden haliyle birakmak zorunda kaldim e kaslarda kendini birakip yaga dondu. Toplama vakti artik umarim bir 5 sene daha surmez :D

• Her insanda kas hafızası vardır verdiğim ayı daha önce spor yapmış biri ve bayan olduğunuz için 12-24 ay arası tamamen şeklr girer

• Bu tamamen sana beslenmene uyku düzenine kısacası senin disipline bağlı ama kuçuk değişiklikler 2-3 ayda farkedilir. Yağ oranın da azalma sıkılaşma kas kutle artışı gibi :)

0|0
    0|0
  • Haftanın 5 günü yaparsan 1 ayda vücut sıkılaşmaya başlar. 2 ayda hafif kendini hissettirir. 3 ayda şekle girer ama tam beklediğini karşılamaz. Öyle 6 ayı bulabilir.

0|0
    0|0
  • 3 ila 6 ay arası

0|0
    0|0
  • 6 12 ay arası hacı tabi sekilden kastın kas falansa :)

0|0
    0|0
  • ne kadarda yaptıysan o kiloları o kdrda düzelir :)

0|0
    0|0
  • İlk hafta vücud yorulur sonra yavaş yavaş keyif alırsın nasıl şekil aldigini anlamaxsin bile

0|0
    0|0
  • Yediklerine ve yaptigin idmana gore degisir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1 ay içinde şekillenmeye baslar

0|0
    0|0
  • 2-3 ayda şekle girmeye başlar sonuç alman için en az 6 ay düzenli gitmelisin

0|0
    0|0
  • Her gün en az 1 buçuk saat spor yaparsan bir ayda fark edersin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...