Bu sene hangi takım şampiyon olur?

a- galatasaray yaptığı süper yıldızlar

b- beşiktaş

c- fenerbahçe küçük ihtimal

d- bursa

e- trabzon

e- hiçbiri

f- diğer takımlar

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• sevgili kardeşim hele bir lig başlasın birinci hafta oynansın ondan sonra konuşuruz şimdiden fikir yürütmek ne kadar mantıklı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• fener olsun

0|0
    0|2
  • Bence Galatasaray olsunn :D

0|1
    0|1
    • Bazu takımların birilerinden şampiyonluk dilenmesi gibi ne demek olsun ? Olacak zaten :P

• çok beklememe gerek yok ki sadece maç sonuçlarını beklicem :d oda çok sayılmaz :))

• hadi bakalım öyle olsun:)

• Gönül hep beşiktas tan yana :))

0|0
    0|0
  • Besiktas !

0|0
    0|1
  • ınadına texas:)

0|0
    0|3
  • ordu spor ..

0|0
    0|0
  • her zaman antep

0|0
    0|0
  • Galatasaray.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Tabiki GALATASARAY. Ya inter maçını seyrettim yemin ediyorum özlemişiz şu bu Galatasaray'ı. Sanki eski günleri anımsatan bir futbol vardı sahada. Fatih Terim ve Galatasaray böyle olması gerek. Kalbimin küt küt attığını hissettim çok mutlu oldum :)

0|2
    0|1
  • saydıklrnn hiçbiri !

0|0
    0|0
  • walla acı ama gercek yine fenerbahçe olcak :))

1|1
    0|4
  • Tabiki E-Hiçbiri.. Süperligde oynuyorlar diye birde şampiyonluk mu verecekler!

0|0
    0|0
  • Bu sene kesin Fenerbahçe şampiyon. Ama Bankasya 1.ligde :)))

0|3
    1|3
  • BJK Tabikide,evimi satıp oynamayı düşünüyorum şampiyonluga..

0|0
    0|0
  • küme düşmezse beşiktaş :) gerçi düşsede bank asyada oluruz :)

0|0
    0|1
  • Şampiyonnnnn olacağız Beşiktaşım bu seneee...

0|1
    0|1
  • daha lig başlamadı bence erken bu soru bakalım fenerbahçe diye bir taım süperligde olacakmı ?

0|0
    0|0
  • galatasarayım

0|0
    0|0
  • off soru mu GALATASARAY tbıkı de..

0|0
    0|0
  • f olsun yaa sıkıldık artık hep aynı takımların şampiyon olmasından..

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ

0|0
    0|1
  • Galatasaray daki süper yıldızlar kim merak ettim ? Elmander mi ? ujfalujj mi ?

0|0
    0|2
    • galatasarayın yıldızı urfalı hulusi :)))

• Elmander isveç milli takımının İbrahimoviçle birlikte santraforu, uzun yıllar premier lig tecrubesi olan bir isim. Ujfalyusi cek cumhuriyeti milli takımının defansı bel kemigi 80 kez milli olmus, ispanya, italya gibi önemli liglerde oynamış, uefa super kupa şampiyonlugu görmüş bir isim, felipe melo jufentus'un 25 mılyona'a aldıgı brezılya mıllı oyuncusu bu lig için fazla kaliteli. fernando muslera genc yasına ragmen dunyanın en ıyı 7. kalecisi ve copa amerıka kazandı. hepsı super yıldızlar

• elmander kaç gol atmıs ingilterede jfaluji cok iyiyse neden hep madrid de kaldı kimse istemedi. melo ya verdiğiniz kiralık parasına yazık. selcuk inan cok iyi ona lafım yok ama yine ck para gitti muslera iyi türkiyede görecez bakalım. Selçuk bi o kalmıstı dedi :)

• hiçbiri

0|0
    0|0
  • diğerleri

0|0
    0|0
  • F; diğer takımlar

0|0
    0|0
  • duygusal degılde mantıklı dusunursel bu yıl fenerbahçe, beşiktaş ve diğer birkaç takımın canı şikeden epey yanacağa benziyor, + fatih terim faktörüyle galatasaray şampiyonlugun en ciddi adayı olarak gözxüküyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...