Erkeklerin mesafeli olan kızlara yaklaşımı nedir?

mesafeli ve sınırları olan kızlar nasıl olmalı ? erkeklerin onlar hakkında ki düşündükleri nelerdir ? akıllarının bir köşesinde kalırlar ve unutulmazlar mı ?kolay tav olmayan kızlar hakında ne düşünürler mesela telefon numarasını isteyen tanımadığı bir erkeği, nazikçe geri çevirmek gibi ..ne hissettirirler ?

Güncellemeler:
bir erkek reddedildiği zaman elde edemedi diye sinir mi olur böyle kızlara ? saygı duyar mı ?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• benim bi sevgilim vardı mesafeliydi sınırları aşılmıyodu beni hep cezbediyodu o mesafeyi kaldırmak bi huyunu öğrenmek beni sevindiriyodu çünkü sürekli bi uğraş o mesafeyi kaldırmaya çalışıyodum izin verdiğinden öte hiçbişey yapamadım ama o küçücük el tutuşmaları sarılmak yanaktan öpmek tam son durağa gelmişken ayrılmak çok koymuştu valla hiç unutamıyorum o kızı tek unutmadığım kızdırr bugün gelsin evlenirim onunla çünkü bilirimki bnim elde edemediğimi kimse elde edememiştir .

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir kız tarafından reddedildiysem ona karşı özel bir şey hissetmem (saygı, sinir, kin vb.) ayrıca kısa sürede unuturum, esas zor olan bir şeyler yaşadığın insanı unutmaktır. Beni reddeden kızla henüz bir şey de yaşamamışken unutmam neden zor olsun ki?

Sırf kendini ağırdan almak için reddeden kızlardan hiç hoşlanmam ve onu muhakkak elde etmeliyim gibi bir şey de düşünmem. Bir kez şansımı denerim, olmazsa olmaz. Bazı kızlar "hemen kabul edince de kaşar diyorsunuz." diye bikbik etmesin, şimdiye kadar hiçbir kız için öyle bir şey düşünmedim, işin ilginç yanı çevremde öyle düşünen erkek de pek yok. Olanlar da genelde lise talebesi.

Benim için esas olan şey samimiyet, her türlü olumlu sinyali verdikten sonra bir yere davet edince reddeden (tanıdığım, sohbetimin olduğu birinden bahsediyorum tabi) bir kız hiç samimi gelmez, tam tersine içten pazarlıklı görünür bana.

0|0
    1|0
  • tanımadan etmeden red iyi değildir

1|0
    0|0
  • Beni daha fazla çeker :)

0|0
    0|0
  • yabancı kızlarda böyle birşey yok.nazikcede olsa reddedilmek güzel değil.kız hoşlandıysa o başka birşey.yabanci kizlari bunun icin seviyorum

0|1
    1|0
  • İş elde etme mevzusuysa uğraşmaz zaten.Gerçekten değer veripte yokuş yapıyorsa fazla naz aşık usandırır.Sonuçta karşındakininde bir gururu var :D

0|0
    0|0
  • Nazikçe Geri çevirir güler yüzle olmaz derse tamam. Ama öyle tepeden bakmak yok kendini paris hilton sanıp sadece bmw si olan yakısıklı zenginlele cabuk anlasıp fakir tiplere cok zor pas atan olmasın sıcak olsun geri cevirsinn canımı yesin :)

0|0
    0|0
  • Çok mesafeli ise sıkıyor bir süre sonra ilk başlarda vermemesi tel ini en doğrusu ama görüşüyorsun 1-2 hafta geçmiş salla gitsin dedirtir karşı tarafa :D

0|0
    0|0
  • bizde kızları redediyoruz ama kırmamaya özen göstererek saygı duymak lazım neden sinirlenelimki;))

0|0
    0|0
  • bence ideal ve evlenecek kızlar bunlardır. eğer i*neliğine yapmıyosa tabbi..ve bole olmak en iyyisi

0|0
    0|1
  • edebli namuslu evlenilcek kız profilinden bahsedıosun şuan :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• mesafeliyi sevmiyolar ben bunu bilir bunu söylerim evlenilecek kız falan hikaye bunlar. ya yaklaşmaya çekiniyorlar ya da başka bi şey çözemedim henüz..

0|0
    0|0
    • sana katılıyorum evlenilecek kız diyorlar ama hep eglence pesindeler bu kızlarla kim evlenecek bende merak ediyorum..

• ama bunu sırf zoru oynamak için yaparsan yanlış yaparsın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...