Erkekler mükemmel kız mı arıyorlar yoksa bu sadece kızların kendi çapında rekabeti mi?

Beyler sorum size geliyor..

şimdi etrafa bakiyorum hep taş hatunlar yani yapay çıt çıt saç dolgunlaştırıcı ruj renkli lens dolgulu sudyen vs kızlar hep bi dikkat çekme çabasında buna sebep olan erkeklerin doyumsuzluğumu erkekler hep 0 beden mükemmel kız mı arıyor yoksa bu sadece kızların kendi çapında rekabeti mi ?

0|0
7|38

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu kızların kendi aralarındaki rekabetten kaynaklanıyor. Erkek olmayan bir ortamda bile kızlar tüm marifetlerini göstererek birbirlerine üstünlük kurmaya çalışırlar. Kendi arkadaşlarının kıyafetini, makyajını, vücudunu, oralarını, buralarını devamlı eleştirirler. Biz erkeklerde bu tür şeyler yoktur (kendime göre). Biz birbirimizin kıyafetini ya da başka şeyini nefretle eleştirmeyiz. Bir ortamda birbirmize kendimiz üzerinden üstünlük taslama çabamız yoktur.

Ben bir erkek olarak öyle kaşı gzöü binbir boyaya bulanmış, saçları saatlerce uğraşıldığı halde olmamış, kıyafetleri giyilmese daha iyi olacak kadar açık, dekolteler bakılmasını gerektirecek kadar derin, kendini beğenmişlik edasında hareketler vs. vs. kızlardan-kadınlardan pek haz etmem. Yine makyajını yapsın, kıyafetini yakışır şeki,lde giysin, kuaföre gidip saçını yaptırsın... ama hiçbir zaman abartıya da kaçmasın. Bir gün inşallah böyle bir "Kadınım" diyebileceğim biriyle tanışırım. (acaba...?!)

0|0
    0|0
    • inş erkeklerın dogal aradıkları hıc bellı olmuyo vay be cogu erkek boyle yazmıs sanırım sevgılısını dogal bırı arıyor ama dısarda bu tur kızlara asıla asıla bıtıremezler ya boşver:D

• o zmn anlaaattt bızeee:D

• ee yukarıda bahsettim işte biraz. Gerisini de siz tahmin edin artık :)

Erkekler Ne Diyor 37

• Aslında bu saydıklarınızın hepsi dünya trendine yön veren insanların, cebimi nasıl daha çok doldururum sorusunun cevabı olarak çıkmış bir rekabet. Kızlar bu tip şeylere genelde balıklama atlıyorlar, yeni bir ürün, yeni bir şekil, yeni bir imaj, yeni bir zayıflama yöntemi, hepsi birer tuzaktan ibaret. Bu makyaj olayı ayrı bir boyut zaten, bir insan yüzüne nasıl kimyasal sürüyor? Kimyasal bir perdenin perdenin arkasına saklanmayı neden tercih ediyorlar ayrı bir mesele. Kıyafet trendi aynı şekilde, birileri öne bir şeyler sürüyor bu senin modası rengi bu, moda eteği, pantolonu hepsi birilerin planının yolunda gittiğinin göstergesi. Sıfır beden saçmalığı dikkat ediyorsanız, hep televizyon dünyasında dönen bir olay, sıfır beden biri hiçte hoş bir yapıya sahip değildir benim açımdan. Kısacası; kızların aralarında ki rekabet, global pazarda ki insanların yaratmış olduğu bir olay diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Hep öyle bilinir ama şöyle dikkatli bakarsanız etrafa tanrıça gibi bir hatun yalnızdır. Çünkü erkekler kusursuz mükemmellikte ki kızla birlikte olmak istemez.Bu büyük bir sorumluluktur tabii olan var onlar cebi dolgun özgüven tavan halde olduğundan. Olayı özetlemek gerekirse mesela Victoria's Secret mankenlerini ele alalım bütün erkeklere sor elbet içlerinden birini güzel bulacaktır hemde çok! Ama aşk olma gözüyle değil zevk gözüyle bakarlar.Evlenilecek eğlenilecek kız olayı hani. Yani yani iyice toplayayım kızlar kendilerine tip tip bakılmasından hoşlanmaz bakana sapık gözüyle bakılır ama sırf bakılması için de çok iyi giyinilir hemde çok ama sorarsanız biz kızlar arasında yarışıyoruz sizlerden bize ne derler ama içten içe erkeklerin bakmasından zevk alırlar biz nasıl bakarken zevk alıyorsak.Kimse yalan demesin , buna yalan diyen özgüvensiz yalancının tekidir teşekkürler saygılar esen kalın. (:

0|0
    0|0
  • inan bana bu sadece kizlarn kendi aralarindaki malakca rekabeti,erkeklerin tininda bile degil onlar citcit yatirmis pitpit yaptirmis,kendi adima soyliyeyim ben bir kizda ilk once agir basliligina sade giyimine konusmasina dikkat ederm,boyle bir kiz benim gozumde eşsiz bir elmastir,ama senin bahsetiklerini inan tinlamiyorum,etlerini teşir eden yaratiktan farklari yok,kaba olduysa ozur yaaaa ne kiziyonuz be:))

0|0
    0|0
  • Kızlar kendi aralarında abartıyor sanırım. genel itibari ile erkekler en fazla saç tarar oda belki. yani erkeklerin %80 'i doğal görünümlüdür zaten. benim sevgilim şöyledir böyledir şehir efsanesidir. bir açığı kapama veya kusur olarak görülen herhangi bir şey pekte umurda olmaz.en azından işini kovalayanlar için. Ama Şuna eminim ki her erkek görünümden önce, birlikte yükselebileceği veya iyi huylu olarak tabir edilen kız ister. en azından belli bir yaştan sonra. 20'den sonra böyle düşünmesi normalidir. ergenlikten cıkamayanlar müstesna. Diğer konulara gelirsek'de. lens, südyen vs. karşı cinsi keşfeden erkek altında ne oldugunu bilir. o yuzden bununla etkileneceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Doğal Seleksiyon duydunmu hiç bu da öyle bi şey işte =) bu konuda Doğal hatun Seleksiyonu

mrk edersen link

0|0
    0|0
  • Erkeklerin öyle bir derdi yok. eli yüzü düzgün. temiz. güzel giyimli. orta akıllı biri:) Yoksa kimse mükemmeli aramıyor. Zaten bu işin sonu yok. Güzelin güzeli vardır, akıllının daha akıllısı... Ne yani gün sonra daha iyisi karşına çıkınca elindekini def mi edeceksin? Yok öyle bişi.

1|0
    0|0
  • kadınların garanticiliği diye düşünüyorum "ya tam aradığım erkeği bulduğumda beni beğenmezse" korkusu da diyebilirim =)

0|0
    0|0
  • Bence o sizin kendi düşünceniz.Tamam o dediklerinin bi kısmı hoş görünebilir ama büyük bir çoğunluğu ciddi anlamda itici geliyor.

0|0
    0|0
  • Kızların kendi çapında rekabeti sokakta bile birbirlerini kesiyorlar sürekli dünyada bu kadar birbiriyle ilgili başka bir tür var mı acaba :). Erkek her türlü doyumsuzdur zaten ne versen yer.

1|0
    0|0
  • kızların narsistliği hepsi öyle değil ama.ego savaşı bu kızlar erkekler için değil kendi için süslenir :) çekemezler birbirlerini.yalakalık yapamıcam hani uuu ben kadınlardan yana erkeğim diye :) kadınlar birbirlerini bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Emin ol bu dünyada sadece kadınlar olsaydı o gördüklerinin pek çoğu yine öyle olacaktı.

0|1
    0|0
  • hani bizle alakası yoktu? hani kendinize yakıştırdığınız için giyiyordunuz.? naaaberrrr?

4|0
    0|0
    • Bu yorum güzelmiş:)) Sadece erkekler değil ama etken dayatılan mükemmeliyetçilik ve moda kavramıda var:)

• teşekkürler neo. sana bir soru; neden kadınlar iki yoldan hep dürüst olmayanı seçer? herşey gün gibi ortadayken anketleri bile yanıltacak şekilde cevap vermek niye :) bal gibi de erkeklerin gözüne girmek için süslenir püslenir kadınlar.

• Kızların kendi çapında rekabeti.

kızlar, erkeğin ilgisini çekme düşüncesinden önce

diğer kızlardan, üstün ve iyi görünme içgüdüsündedir.

1|0
    0|0
  • kimse mükemmel değildir ki mükemmeli arasın..

erkeklerin doyumsuzluğu ve kızların kendi çapında rekabeti ikiside eşit miktarda

0|0
    0|0
  • bu tamamen kızların ego tatmini, çünkü bizim hırbolar kızları sürekli pohpohluyor, şöylesin böylesin diye diye diye böyle yaptılar işte kızları. ''en iyi ben olmalıyım'' gibi bir düşünce hakim nedense, cebinde 3 kuruşu yok louis vuitton çanta kovalıyo mesela. üzülüyorum ben onlara yazık yani.

0|0
    0|0
  • kızlar kendi aralarında rekabetteler..erkeklerin ilgisini böyle dolgun vücutlu hatunlar çeker süsmüş makyajmış boş onlar boya badana :)

0|1
    0|0
  • flort etmeyı seven erkekler ıcın ıcın kızların rekabetı romantık ve aska ınanan erkekler ıcın mukemmel kız benım ıcınde oyle

1|0
    0|0
  • dikkat çekmek ve ulaşılmaz havası yaratmak sonra kendi krtierini yükseltip daha iyi erkek bulma çabası gibi bence.

0|1
    0|0
  • mükemmel kız diye bir şey yoktur.kızlar erkek zihninde 2 kategoriye ayrılır.1.si sevilecek evelenilecek kızlar,2.si ise gezip tozulucak farklı heyecanları tadacakları kızlar.kim ne derse desin bu böyle :)

0|0
    1|0
  • genelde erkekler aşıı makyajlı cix hatunları çok sevmezler. bakımlı ama doğal hatunlar severler. kızlar arası rekabet yüzünden bu halde piyasa .)

0|0
    0|0
  • Hem rekabet hemde erkeklere beğendirme çabası ama sorsan hepsi kendi için yapıyor kendini iyi hissetmek için yapıyor

0|1
    0|0
  • kaşar kızların dikkat çekme çabası, diğer tikky olanların ise kendi aralarında rekabeti. alayı batsın.

0|1
    0|0
  • tamamen kızsal problemdir. bir erkek bir kadının ruhunu beğenmezse dışını ne yapsın? Ayrılır en kısa sürede. Ki çok güzel havalı kızlarada bu yüzden kaşar denilir. Ruhu kötüdür bunların.

0|0
    0|0
  • Aranızdaki rekabet diye düşünüyorum... Bizim mükemmel kadını bulmamız değilde kızların mükemmel erkeği bulma çabası da diyebiliriz...

Kızlar zekidirler.. O yüzden o erkeği bulduklarında hazır olmak istiyorlar...

0|0
    0|0
  • Hep sade olmalarını isterim, makyaj olacaksa da sadece kırmızı ruj iyi gider :) Bence kızların kendi aralarındaki çekememezliği sonucu öyle oluyor

0|1
    0|0
  • Erkekler aşık oldukları kızı sıfır makyajla görselerdi yine de aşık olurlardı. Aşık olmayacakları kıza boya badana hiç fayda etmez. En azından benim için öyle

0|1
    0|0
  • yabancı kızlar varken istediği kadar süslensinler önemli değil hiçbiri bir avrupalı kız olamayacaklar zaten ne giyim ne düşünce ile.yabancı kızları seviyorum

1|0
    0|0
  • ya kız arkadaşlarla otururken nerde süslü kız görseler benden çok bakıyorlar, şüphelenmeye başlıyorum yavaş yavaş :D

0|0
    0|0
  • bu soruyu kızlara sorman lazımdı, onlarda kendimize yakışanı giyeriz diyorlar ama, bence amaç ilgi çekmek

0|0
    0|0
  • ben kimseyi aramıyorum. bu arabalar. amcalar kızları arıyor daha çok.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 7

• bn nedenini söliim evet kızlarn kenedeni brbrne beğendrme çabası var evet doğru ama bi de şu var erkekler en basitinden bi victoria's secrettaki mankenleri, veya oyuncuları o kdr abartıolarki uf bu insan değil harika mükemmel yanındaki kızlar da eer özgüvenleri yoksa kendilerini ezik hissedio ve kenedeni onlara bnzetmeye çalışıo bu yüzden sürekli yapay şeyler kullanıo

0|0
    0|0
  • Erkeklerin çoğu hep daha güzelini ister.Kızlara da dayatılan bir sıfır beden ve mükemmeliyetçilik modası var. Bu da estetikli,solaryum bronzu,takma kirpikli yapay kızlar oluşmasına sebep oldu bence.

1|1
    0|0
    • bence de hepsı bır fabrıkadan cııkmıs gıbı butun kızlar aynı cok basıt bence

• Orjinal denen terimi arar olduk:)

• maalesef yanılıyorsun. özellikle de sıfır beden konusunda. kemik torbası kılığında gezen bir kızdan hiçbir erkek hoşlanmaz. dahası solaryum bronzu ve yapay kirpik de burda hep söylediğimiz "en doğal kız en güzel kızdır" lafımıza ters geliyor. bir de samimi bir itiraf ilk; solaryum bronzu bir kız gördüğümde tiksinerek bakmıştım ve bunu gizleyememiştim.

• hem erkeklerın etkısı hem de kızların rekabetı. oyle kız ısteyen erkekler onlara yonelıyorlar, kendını oldugu gıbı seven ozguvenlı natural kadınları begenen erkekler de var ama. herkese bırı var bu dunyada :)

0|0
    0|0
  • napıyorsam kendim için

0|0
    0|0
  • çoğu erkek iğrenc bi kız gördükleri ve incelemek istedkleri için bakar kimi hosuna gittgi için bence zevk meselesi

0|0
    0|0
  • sadece rekabet bazı kızlar kendilerini bulunmaz hint kumasu sanıyolr:)

0|0
    0|0
  • İkisi birarada hem erkekler hemde rekabet ıcın

0|0
    0|0
Yükleniyor...