Dün parklarda öpüşüp koklaşan kız bugün mini etek giyip yarın da cadde ortasında çocuk yapmak istemez mi ?

Dün parkta öpüşüp koklaşan bir kıza şahit oldum ne yazık ki.. olay gözümün önünden gitmiyor. Yüce Rabbim İnşallah kızımızın günahlarını affeder

0|0
22|16

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi biz ahlaktan bahsedince geri kafalı oluruz boşversene abi

1|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 22

• Haydi ayin yapalım tanrıya kollarımızı acalım kızı ortamıza alalım anadan doğma soyalım kırbacı basalım o çığırdıkca günahlarından arınsın bizde mantıktan

5|3
    0|2
  • Herkesin yaptıgı kendine.

0|0
    0|0
  • Asin biraz kendinizi. Avrupaya girmek istiyorsunuz birde. Sizene el alemden? Isteyen istedigini yapmakta ozgur. Kimse kalkipta ahlak bekciligi yapmasin. Herkes kendinden sorumlu. Herkes kendine yakisani yapar. Artik insanlari yargilamaktan vaz gecin.

1|1
    3|5
  • Onlara da atsaydın bi osmanlı tokadı (!)

2|2
    0|0
  • Kusura bakmada ne alaka insanların giynişleri

cinsel istekleri onu ahlaksız mı yaparmış bu ne at gözlüğüyle bakmak.

3|1
    2|4
  • bayım son derece haklısın artık kimsede ar namus kalmamış.yatak odasında yapılaak şeyler artık ulu orta yerlerde ypılır oldu yazık ki ne yazık.allah affetsin hepmizi ...

1|1
    1|0
  • baba oğul kutsal ruh adına günahlarınızı affediyorum

3|2
    2|3
  • kullanıcı kayıtlı değil diyor..acaba başka hangi takma adla aramıza katılır bu psikopat! sorduğu sorulara bakınca adamın işi gücü bu gibi geliyor..bir tek o var sanki ahlak polisi kesilmiş...he birde müslüman olupta ayin yapanı ilk kez bu arkadaş sayesinde tanıdım..sorunlu bir insan olsa gerek..

0|0
    1|1
  • osmanlı çocugusun sen tokatı yapıstıracaktın :D:D:D

0|1
    0|0
  • Mal bir feyk olmuşsun.

2|1
    2|3
  • oğlum bak git.

dalga ise bu soruların, hiç güldürücü değil haberin ola.

1|1
    1|1
    • :) gerçi böyle yaparak insanları rahatsız etmekte olabilir niyetin. neyse, ben yine de oğlum bak git diyorum.

• ne alaka ya uff! sinir oluom boyle dusunen insanlara. herkezi boyle degerlendiren insanlardan! kizlar parkta sevgilisiyle opusemezmi "! istedini yapar! boyle bir tesbit ne alaka ya yuff

2|0
    1|6
    • iyi öpüş emi evladım ? öyle terbiyesizliğiyle övünmeyi marifet bilmeyede devam et

• kız demek istiyorki her koyun kendi bacağından asılır yani yargılamak kullara kalmaz

• Ohh-la-la

bad romance.

0|1
    0|0
  • ovır a benzettim sanki seni.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|2
  • soylumucahiti daha cok seviyodum

0|1
    0|1
  • bana herşey overi hatırlatıyor <333

0|1
    0|1
  • akıl yaşta degıl başta dıye bosa dememısler abı sanane mılletten asıl ol sen bosver mılletı

0|0
    0|0
  • kız mini etek giydi diye mi bu kadar yargıladın ? Dikkat et anandan bacından çocuğundan çıkmasın ;)

0|0
    0|1
  • kafayı yemişsin sen

0|0
    0|1
  • olmazmı olabilir..

0|0
    0|2
  • ister tabii.:) abim kızını soruyodu bu arada söylemeyi unuttum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Hocam hiç kafaya takma, ben ankaranın bir parkında bildiğin peçeli, çarşaflı birinin gayet güzel öpüşüp koklaşıp elleştiğini gördüm. Bu saatten sonra normal insanların öpüşmesini gayet normal karşılıyorum.

Bunun dışında, herkesin kendi kararıdır. Bie zararları yok, sadece sevgilisi olmayan insanlarda "vay arkadaş" tepkisi yaratıyorlar. Bizi bağlamaz, kendisi, vicdanı, tanrısı ve sevgilisi arasınaki şeyler.

Bakmıyorum, görmüyorum, rahatsız olmuyorum.

Keşke devlet ev/oda kiralasa, insanlar sokaklarda kalmasa diye düşünüyorum bazen.

p.s. öpüşmek çok güzel ve anlamlı birşey, çocuk başka bi mevzu; yol ortasında olmaz, mini eteğin ise çocukla hiç ilgisi yok.

1|0
    0|0
  • Ben de geçende bir Osmanlı torunu ile sokakta koklaştım.Valla Osmanlı kadınları iyi oluyormuş.Hadi çağır seninkini bizi affetsin.

1|1
    2|3
  • Çok belli ediyon kim olduğunu dude. Soru soruş tarzını değiştir.

5|1
    1|1
  • Haklısın abi ama işte bunlar Ahir zamanda olduğumuzun göstergeleri. Artık düzgün insanlar anormalmiş gibi görünmeye başladı. "Yapma, günahtır" desen bin pişman olursun. Ondan sonra da adı modernlik olur bunların.

1|1
    0|0
    • süvari arkadaşım bu vatandaş dalga geçiyor bir sorularına bak istersen ve uslübuna müslüman böyle ince ayardan dalga geçmez emin ol..

• Dikkat etmedim Zedcezir. Uyarın için teşekkür ederim daha dikkatli bakarım.

• deli gibi öpüşen erkekler gördüm bikaç kere naklen...ama içim bulanmadı değil...onu düşününce bu gayet normal bile geliyor..ha hiçkimse sokakta çiftleşmemeli bence yada parkta rastgele öpişmemeli..ne yapılıcak ise evde yapılsın ...özgürlük evde yaşanmalıdır...

0|0
    0|0
  • sana mı düştü abi

0|0
    0|0
  • inanir misin, gecen gun yol ortasinda 2 erkek bir disi birlikte urerken gordum bunlari ! hic edep kalmamis bu kedilerde hic!

0|0
    0|0
    • Nuh Peygamberimiz büyük tufan sırasında tüm hayvanların günahlarını affedip koruma altına almıştır. O kutsal günden itibaren tüm hayvanlar günahsızdır.

• oncelikle, dininizdeki diyelim, zaten musluman degilim. mantiksiz mucizelere de inanmam

• aminnn

0|0
    0|0
  • Cool story bro.

0|2
    3|2
  • r.i.p

0|0
    0|0
  • yapar yapmaz yani sen bakmayıp geççeksin herkesn vebalı kendine .

0|0
    0|0
  • Tamam.

0|0
    1|0
  • alan veren memnun ne kadar sorsanda boş dünya bura ile sınırlı değil

0|0
    1|0
  • Osmanlıcocuguymuş osmanlıdan gelmişmiş. Bizanslı mıyız la biz incesu çocuğuyuz akıllı ol!

0|0
    1|1
  • Bunun üretiminde bir hata olmuş arkadaşlar kusura bakmayın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...