Sen ki diyet cola kadar tatsız her pazartesi başlanan diyet kadar anlamsızken benden fit bir sevgi beklemen ?

İlişkilerinize genelde başınızı gelir ya da gelmemiştir bunu tarışmayacağım.karşınızdaki kılını kıpırtdatmazken sizden çok anlamlı veya yüksek beklentiler içine girdiğini gördünüz mü ?

İlişkilerde yüksek beklentileriniz oldu mu ?

Kendiniz de karşınızdakinin beklentilerine yeterli olup olduğunuzu hiç düşünmeden ondan çok fazlasını beklediniz mi?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• bunu sadece gönül hedelerine bağlamamak lazım.iş,arkadaşlık,aile blabla hepinde kişi kendisinden bir fazlasını görmek ister karşısındakinden.nedeni ise basit anlamda tembellik veya bencillik.ne bileyim ortaokuldayken yıl sonu alacağım karne hediyesi esastı ama notlarımın dikkate alınmasını hiç istemezdim.bunun gibi bir şey.ilişkilerde de bu böyle sadece hödönün adı aşk olursa işte o zaman olay beklentisizlik boyutuna ulaşıp alışveriş boyutundan çıkıyor.yine bile bir bencillik var aşkın dahi içinde aşık olan kendi kafasını yaşıyor ve buna kimse karışmasın istiyor gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet bunu yaşadım ... Zamanımızda ne yazık ki ilişkileri duygular değil beklentiler yönlendiriyor...

yüksek beklentilerim açıkcası olmadı . beklentiler ilişkileri boğdugunu düşünürüm. hayır beklentiye cevap verebilmem için öncelikle bunu hak ediyormu bilmem lazım emin olmama lazım . bu nedenle son zamanlarda ne yaparsam kendim için yapıyorum.

beklentim sadece iki dakka adam olsun dan öteye geçmedi . fakat bazılarına bu süre bile çok geldi kaç saniye kaldı diye sorar tavırlar içine girdiler ..

0|0
    0|0
  • ben bekledim . ama beklediğimi soledim kabul etti tabi. sonra beklediğimim vermedi bende beklemekten vaz geçtim daha sonra vazgeçtiklerimi vermediği gibi benden beklemeye başladı bende kırıldım . sonra bidaha ve bi daha kırdı dayanamadım ; o kadar sevmeme karşın terkettim :)

0|0
    0|0
  • yatakta bana ayak uydurmasi harici bir sey beklemedim genelde.

0|0
    0|0
  • iliskim olmadi zaten boyle birsey olursada karsidakinden birsey beklemem oda benden beklemez

0|0
    0|0
  • beklemek kökünden hiçbir fiili sevmem

0|0
    0|0
  • ben beklemedim.benden çok şey beklendi

0|0
    0|0
  • Beklentilerim sabit ve zor değil. Fazla geliyorsa bilemem.

0|0
    0|0
  • pink ilişkilerde herşey neden erkek bekleniliyor

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı. Herkes kendi kulvarını bilmeli bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sadece huzur , anlayış , sevgi bekliyorum bu kadarcık yani. karşıma gelenler ise her adımı benden bekliyor olmaz ki böyle.

0|0
    0|0
  • Evet yaptığım oldu.

0|0
    0|0
  • birlikte olduğumun potansiyelini genelde görür, bilirim, onun da çok üstüne çıkmam beklenti olarak. bu yüzden kişisine göre değişiyor.

0|0
    0|0
  • Totomu kaldirip beklentileri karsilayamam. Totoyu kaldirip beklentilerim karsilannmali. Yoksa hic cekilmez oluyorum. Tripler falan. Zor kizim ben beni tavlasin bakalim once bi sonra pamuklara sarmalar sararim. Yagiz yigit erkek guzelim olur.

0|0
    0|0
    • mel senin başın çok ağrı be kuzum :(

• Reese cok sevmek beklentisiz olmak saf olmak bu zamanda fazlaca aptalcaymis. :(

• yüksek beklentilerim yok olmazsa olmaz dediklerim var elbet

0|0
    0|0
Yükleniyor...