Ricardo Quaresma ve Ernst Beşiktaş'tan ayrılıyor. Sizce gitmeliler mi?

Portekizli´nin menaceri Ahmet Bulut da konuyla ilgili, "Quaresma´nın durumu 10 gün içinde netleşecek. Fakat artık Türkiye´de oynamayacağını söyleyebilirim" dedi... Sizce gitmeli miydi?

Ernst'te Beşiktaş'ın kendisine sunduğu teklifi az bulup o da gidiyor. Sizce Ernst hata mı yaptı?

0|0
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• İkisi de gidebilir sorun değil. Lakin Egemen gibi adamı nasıl yollarlar aklım almıyor.

Bir kere de Beşiktaş'ın başına aklı çalışan adamlar gelsin ulen.

Serdar Bilgili geri gelse ne hoş olurdu.

1|1
    1|0
    • Reyiz kasaya kaşıkla geliyor, giderler kepçeyle götürüyor adamlar ne yapsın. Amına koduğumun yıldırım demirören'i sikip bıraktı kulübü.

• Fulya nın gelirleri ipotek altında o yüzden. Futbolda zengin bir klüp olmak istiyorsan her sene şampiyonlar ligine gideceksin olay bu kadar basit. Simao 2 küsür milyon avro alıyor. O adamı yolla ama egemen 1.4 milyon avro alıyor el insaf.

• futbolu bılıyorsun kardeş helal sana ıcımden gecenlerı yazmıssın buraya :) ama serdar bilgiliyi kusturmusler adam gelmem dıyor başkada birşey demıyor adamın anasına avradına sovduler adam gelırmı arkadaş ya .

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 27

• Bu beyinsiz yönetim onu bunu gönderiyorda ernst holosko ve portekizlilerin 2-3 er yıllık sözleşmeleri var bu adamlar bu paraları çatır çatır zaten alacaklar adamlar kalan sözleşmeyi yırtıptamı gidecek.hiçmi kafası çalışan adam gelmeyecek bu takımın başına basketbol takımını elinde tutamıyor tamamı gidecek.cobun dediği gibi çare serdar başkan ve ilaveten hüsnü güreliydi

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Ernst Cumhurbaşkanı olsun.

0|0
    0|1
  • Quaresma iyi bir oyuncuydu beşiktaş için beşiktaşın bir kanadı kırılır diyebiliriz!Quaresma cok iş yaptı

0|1
    0|0
  • gitmeleri sorun değil fakat yerlerine kim alınacak . beşiktaş yoksa seneye düşmemeye mi oynayacak. stad neresi nerede oynayacak beşiktaşlıların işi zor .

0|0
    0|0
  • quaresma konusunda kararsızım ama krediyi tüketti beşiktaşı çok küçümsedi gidebilir de gitmeyebilir de..giderse üzülmem yeni transfer politikasında artist transferi değil profesyonel futbolcu transferi olmalı

0|0
    0|0
  • Aybaba meitn , ali, feyyaz ruhunu yaklamak isitormuş o ruh bir anda olmaz ki Erns benim taktir ettiğim futbolcudur Quaresma'da öyle

0|0
    0|0
  • Gitsinlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • They should stay in here man..

0|0
    0|0
  • benim aklım almıyor para yok diyolar neyidği belirsiz bi adam getirip 1m euro garanti ücret veriyorlar.egemene sivoka quaresmeya ernste gelince para yok.

0|0
    0|0
  • beşiktaş ernst e hata yaptı bence. Onun gibi bir adamı kolay kolay bulamaz diye düşünüyorum q7 iyi oldu ama ha bu arada beşiktaşlı değilim

0|0
    0|0
  • takım duman olmuş durumda resmen

0|0
    0|0
  • cehennemim dibine kadar yolu var çarşı bu ayaklara karşı...

0|0
    0|0
  • ucuza gidiyolar.

0|0
    0|0
  • Bjk elindeki bütün yabancı oyuncuları elden çıkartmalı hepside bi işe yaramaz (Fernandes hariç)

0|0
    0|0
  • gitsinler yerlerine başkaları gelir

0|0
    0|0
  • Ernst ve Egemen kalsın ya.Ayrıca Ekrem de...

0|0
    0|0
  • Gitsinler bize Cenk İsmail Muhammed yeter

0|0
    0|0
  • Evet Q7 daha iyi takımda iş yapabilir.Ernst tamam mücahadele ediyorda.Teknik 0.

0|0
    0|0
  • İkisi de gitmeli biri yaşlı biri sorunlu

0|0
    0|0
  • Bu kriz döneminde bjk daha iyisini alamaz yollamamasi lazım bunu bir gsli olarak diyorum...

0|0
    0|0
  • Paşıktas

0|0
    0|0
  • beşiktaş bu sene nereye gidiyor..

0|0
    0|0
  • böyle bir yönetim anlayışı ile beşiktaş bu sezonu orta sıralarda bile bitiremeyebilir.

0|0
    0|0
  • hergün kahrolacak farklı haber okuyoruz şimdi de egemen ve bonsu takımdan ayrılıyor

0|0
    0|0
  • gitmeliler

0|0
    0|0
  • Fabian Ernst'in okunuşu çok iyi değil mi yahu?

0|0
    0|1
Yükleniyor...