Kaybeden takımın en iyi oyuncusu olmayı mı, kazanan takımın en kötü oyuncusu olmayı mı tercih ederdiniz?

Kaybeden takımın en iyi oyuncusu olmayı mı, kazanan takımın en kötü

oyuncusu olmayı mı tercih ederdiniz?

Size göre hangisi ?

0|0
1418

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• kaybedenin en iyisi kazananın vasatlarındandır aslında.

ben bu durumda sabri olmayı tercih ederim...

0|1
    0|0
  • 2. si olmayı seçerdim

0|0
    0|0
  • Kaybeden takımın en iyisi olmayı tercih ederim. iyi bir sınıfın en aptalı olacağıma kötü bi sınıfın en iyisi olurum :p

0|0
    0|0
  • ikiside aynı sonuca çıktığı için. ikisinide olmak istemezdim. başarısız bir oyun sergilemiş iyi bir oyuncu. başarılı bir iş çıkarmış ama işe yaramamış bir oyucu. ne farkı var ki.

0|0
    0|0
  • Kaybetmeyi hazmedemem ama yinede kaybeden takimin en iyi ouuncusu olurdum bkz:alex herkes sayygi duyuyor

0|0
    1|0
  • Teknik direktör olmayı tercih ederdim :D

0|0
    0|0
  • c.ronaldodanmı bahsediyosun ..

0|0
    0|0
  • kaybetsekde en iyi ben olmalıyım :)

0|1
    0|0
  • Takım sporlarını sevmem.

0|0
    0|0
  • Ben Fatih Terim olmak isterdim :)

0|0
    0|0
  • Kaybeden takımın en iyi oyuncusu..

0|0
    0|0
  • bira cips eşliğinde maç izlemeyi tercih ederim.

0|0
    1|0
  • Kaybedenin en iyisi olmak daha iyi.

Sabri gibi olmak var sonunda. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Maçın önemine yada takımın katıldığı turnuvadaki duruma göre değişir..O anki maç takımın muhakkak puan almasını gerektiriyorsa tabiki kazanmak benim için yeterlidir! Fakat rahat bir maç ise en iyi olmak için kendimi parçalarım! Sonuçta esas olan takım ruhudur! :)

0|0
    0|0
  • Kaybeden takımın en iyi oyuncusu olmayı tercih ederdim, çünkü ön planda olmayı her zaman severim.

0|0
    0|0
  • kaybeden takımın en iyi oyuncusu olmayı tercih ederim öbür türlü kendimi kötü hissederim sanki hiç emeğim yokmuş gibi

0|0
    0|0
  • diyelim fnaticle navi dünya şampiyonasında final oynadı fnatic kazandı.Ben fnatic in en kötüsü olurdum arkadaş.navinin en iyisi olup arkadaşlarım benim kadar iyi değil diye kaybediceğime.

0|0
    0|0
  • her zaman güçsüz olan tarafta yer almışımdır azcıkta olsa dengelemek için...belki kaybettik ama çabalamalrını görmek güzel

0|0
    0|0
  • ben Hakem oLmayı tercih ederdim..

0|0
    0|0
  • Madem topa vurmayı bilmiyordun o zaman niye dalgıç kıyafetiyle uçmaya gittin? :D

0|0
    0|0
  • benim bir grurum vardır ezik konumunda olmayı istemem o yüzden en iyisi olmayı ısterdım

0|0
    0|0
  • Kaybeden takımın en iyi oyuncusu olmayı seçerdim. Bireysel başarı daha önemlidir.

0|0
    0|1
  • Malzemeci olayım abi ben..

0|0
    0|0
  • kaybeden takımın en iyi oyuncusu kesinlikle. en azından alnım ak olur.

0|0
    0|0
  • Eğer takım oyunuysa bu en kötü olmaya razıyım. Sonuçta zafer bir kişiye değil bütün takıma mal olur.

0|0
    0|0
  • Kazanan takımda kaybeden oyuncu olmaz.

0|0
    0|1
  • Ben varsam o takım kaybetmez :)

0|0
    0|0
  • kazanan takımın en iyi oyuncusu evet.

0|0
    1|0
  • Kazanan takımın kaybeden oyuncusu.

0|0
    1|0
  • Oyuncu değilim :D