Kızların ağladığını görünce ne hissediyorusunuz?

Evet, sorun erkkelere;Kızların ağladığını görünce ne hissediyorusunuz? Filmlerde erkeklerin çok etkilendikleri söyleniyor. Doğru mu?

0|0
10|35

En İyi Erkek Görüşü

• çok sevdiğin biri ağlıyorsa, için paralanır. eğer o kişi senin için ağlıyorsa ekstra olarak sen de ağlarsın.

eğer nefret ettiğin biri ağlıyorsa içinin yağları erir.

eğer tanımadığın biri ağlıyorsa, kendi kendine "bu neden ağlıyor ki acabola?" diye sorarsın.

net. kız erkek değişmez.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Filmlerden pek etkilenmem ama.. yanımda çevremde ne bilim yolda bankta otururken ağalayan bir bayan görürsem gerçekten içim sızlar.. hani gidip konusmak isterim neden ağlıyosunuz die fakat yanlıs anlasılma korkusu.. veya bayanın o anki sinirine denk gelmek istemediğimden ölece bakar geçerim maalesef.

5|0
    0|0
  • Saçmalık. Kızların ağlamasında niye etkilensin erkekler yaa.

Sevdiğim bir kadını ağlarken görmek beni etklilemez aksine çok üzülürüm. Hele elimden birşey gelmiyorsa kahrolurum. Bence ağlamayın. Hele 16-20 arası yaşlardaki kızlar bir erkek için hiç ağlamasın. Yazık be kızım ya! Ya bir erkek için nasıl kendinizi yıprtatıyorsunuz.

Geçen tansiyonum düştü aile gittim. Yanımda dünyalar güzeli 18 yaşlarında bir kız. İntihar etmiş, midesini yıkamışlar, burundan hortumu salmışlar içeri yatırdılar yanımdaki yatağa. Tabi annesi, ablası falan yanında. Meğer sevgilisi başka biriyle mi yatmış da kızın kulağına gelmiş, yani bişeyler olmuş. Bu kızcağızda hapları içip ölmek istemiş. Ya soruyorum az da olsa yetişkin olan kızlara-erkeklere DEĞER mi?

1|0
    0|0
  • Benim için ağlıyorsa gider bende ağlarım. Dayanamıyorum.

7|0
    0|0
  • Yani bütün göz yaşlarında değil ama genellikle içim burkuluyor ve ondan daha fazla üzüldüğümü hissediyorum.Sebebini bile sormadan.Bu dünyada beni etkileyen şey bir bayanın ve duygulu göz yaşları.

1|0
    0|0
  • Ağlayana üzülme faslını atlatmaya çalıştıktan sonra ağlatanın canını yakmak isterim genelde.

3|0
    0|0
  • Ağlayan bir kıza dayanamam... Sebebi ne olursa olsun o an sarılır, ona yanında olduğumu hissettiririm...

3|0
    0|0
  • Allah bilir gene niye zırlıyo

2|1
    1|0
  • Eğer ağlayan (kız) iyi bir insansa içim burkulur ve mümkünse elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım

1|0
    0|0
  • benim dayanamadığım birincisi çocukların ağlamasına ikincisi kadınların ağlamasına (bayan kelimesi kalktığı için bayan kelimesini kullanmadım kabalık yapmak istemem )

1|0
    0|0
  • timsah göz yaşları:D:D sevdiğimse silerim ağlatmam

2|0
    0|0
  • ben hiç dayanamam oturur onla ağlarım :'(

3|0
    1|0
  • kızlar duygusal yaratıklardır. ağlarlar mutsuz olurlar bin çeşit şeyi aynı anda düşünürler çok iyi duyarlar çok iyi gözlemlerler. bu yüzden çok romantiktirler. ama kötü bir huydur.

2|0
    0|0
  • bende aglıyorum .

2|0
    0|0
  • şu ana kadarkiler hep sinsiydi, altında mutlaka bir çıkar vardı, itici geliyor artık, ama samimi, içten ağlayanı hissederim, etkiler

1|0
    0|0
  • yanlis anlamasa sarilmak isterim, destek olmaya calisirim uzuntusunu paylasirim ve yardim etmeye calisirim...kim bilir ne kadar aci cekiyor:(

1|0
    0|0
  • filmlere inanma sen kurgu hepsi , iyi oyunculuk arkaya da acitasyon bir müzik koyunca alttan da soğanı tutunca ben de ağlarım ;)

2|0
    1|0
  • gözümden düşer salak oldugunu düşünürüm.

3|1
    5|0
  • bir kadının gözunde yaş görmek beni delirtiyor.tanımadığım biriyse içim burkuluyor baya bi humanist oluyorum

1|0
    0|0
  • Kızından kızına değişir bence :) Çoğu timsah gözyaşı döküyor istediklerimi elde etmek için

2|0
    0|0
  • içim acıyo

2|0
    0|0
  • eğer kız güzelse üzülürüm bunu ağlatmaya nasıl kıymıslar derim kendi kendime cidden üzülürüm çirkinse tribe girmistir bu der üzülmem

0|0
    4|1
  • aglatanı tokatlamayı

2|0
    1|0
  • Ağlamak saf bir duygu insan üzülüyor ister istemez

1|0
    0|0
  • çok ağlayandan nefret ederim nadiren ağlayansa etkilenirim

1|0
    0|0
  • duygusal herhalde deyip geçiyorum

1|0
    0|0
  • hiç birşey hissetmiyorum.

...

1|0
    0|0
  • Yalan. Direk aklımdan geçen tek cümle. "Allahın eziği"

1|0
    0|0
  • bi mendil uzatır geçer giderim

1|0
    0|0
  • kız arkadaşımın benim için ağlaması çok hoşuma gidiyo :) :(

1|0
    0|0
  • AĞLAYANA değil AĞLATANA bakacaksın !

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 10

• Tamamen yalan, zaten o kadar hassas olsalar ağlatmazlardı. Ağlamamız onları alttan alta suçlu hissettirdiği için öfkeleniyorlar. Tek başımayken ağlamayı tercih ederim.

4|0
    0|0
  • Karşı tarafın karakterine göre değişir bence. Çünkü kimi takmıyor kimi de gerçekten üzülüyor. Yada ağlama sebeplerini farklı algılıyorlar..

1|0
    0|0
  • seven erkekler için bi kızın aglaması cok üzücü bence :) dayanamazlar.

1|0
    0|0
  • göz estetigini bozuyorlar , ondan sonrada yok patates yok çay yok buzluga kaşık koymalar falan filan derdine düşüp kurbagadan sıyrılmak için ugraşıyorlar.

ne gerek var .

1|0
    0|0
  • tınladıkları bile yok tatlım

1|0
    0|0
  • Ağlayınca çirkin oluyorum ağlamam :D

2|0
    0|0
  • şehir efsanelerinden biri de budur çoğunun etkilendiğini sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Sumuklulere bak hele diyorum.

1|0
    0|0
  • artık aglayamıyorum, onemsemiyormuslarda zaten gereksiz :)

1|0
    0|0
    • Yaş ilerledikçe böyle oluyor.

• 40 yasında degilim akasya8 yasım 28, yasadıklarım 40dan fazla o baska.. artık bircogunun agladıgı seye ben tebessum ederek "bu daha neki?" diyebiliyorum

• sürekli ağladıkları için

1|0
    0|0
Yükleniyor...