Nasıl zayıflayabilirim?

Kaç kere diyet, spor vb. denedim ama olmadı, bıraktım hep. Kilom normal ama fiziksel olarak güzel görünmüyorum. Bel çevrem çok itici bana göre. Arkadaşlarım beli incecik, zayıf kızlar. Onlatın arasında bunalıma girmiş gibiyim. Diyey, spor yapmadan nasıl zayıflarım?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• çayına şeker etme. Ekmeği bırak. Bırakamıyorsan günde 3 ya da 4 dilim ye. Akşam 7 den sonra dişine katı bir şey değmesin :) Yemek yok yani. Ama çay iç ayran iç kahve iç su iç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Derler ya terlemeden olmaz diye aynen öyle kardeşim malesef terlemeden o kilolar gitmiyor kalıcı olmasını istiyorsan yorulman şart diyetle verilen kilo geri alınır ama sporla verilen alınmaz spor kesinlikle şart. Ve birazda azim işi 84 kiloydum ben 165 boy var ayı gibiydim adeta azim ettim kendi kendime 73 oldum yetmedi bana spora yazıldım 3 ayda 61 oldum şuanda 60 falan sanırım hala devam ediyorum gitmediğim gunlerdede evde antrenman yapıyorum spor candır.

0|0
    0|0
  • Niçin zayıflamak istiyorsun kendin için mi başkası için mi başkası için yapmak istersen hep oyle kalacaksın 1 su hareket en az 40 dk yuruyuş 3 beyaz dan uzak dur hiç bir tatlı tuketme onların yerine meyve ye

0|0
    0|0
  • Sabahları aç karnına soğuk süt iç. Öğleden sonrada yiyebildiğin kadar incir ye. Üç haftada 10 kilo garanti.

0|0
    0|0
  • Doğru diyet yaptın mı?

0|0
    0|0
  • liposakşın

0|0
    0|0
  • az yiyerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yardımcı olabilirim. burada uzun uzun yazmıyım ama istersen. detay konuşalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...