Squat ve lunge kalça büyütür mü?

squat ve lunge harketleriyle kalçalarım büyür mü? nasıl beslenmem gerekir?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• bol bol kalori alman lazım sguat birbirdir hedefin için beslenme konusuna gelince patates çok önemlı kalori deposudur ayrıca enerji verir kahverengi pirinç makarnadan gelen kaloriler kuruyemiş ye ayrıca proteini ihmal etme süt et tavuk balık lor peyniri tüket özellikle et ve balıkta bulunan kreatin vucudun gelişmesi için önemli kadınlarda agrlık merkezi kalçalardir ona yönelik beslenme ve hareketlerle hedefine ulasabilirsin kolay gelsin...

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler peki sütün yağlı yağsız olması fark eder mi?

• sabah yaglı süt iç sorun olmaz aksam yatarken az yaglı süt içmeni öneririm bunun nedni uyku ile metebolizma yavaslar aldıgı kalorilri sindiremez ki sütte laktaz sütte bulunan seker metobolizma uykuya geçtiğinden direk yaga donusur sana tavsiyem sabah yaglı sut aksam yatmadan 1-2 saat önce az yaglı sut içmen seklinde olacaktır...

• tamamdır sağolun çok:)

Erkekler Ne Diyor 7

• Kalçaların buyumez sıkılaşır :) squat genelde on bacak arka bacak ve bel için buyuten bir hareket bilmiyorum pilates tarzı şeylere bak istersen beslenmen ise bol yeşillik, lif orantılı karbonhidrat ve protein alımıyla olucak kilo başına ağır çalışmıyorsan 2.5 gr karbonhidrat proteinide kilo başına 1.5 gr alman yeterli olacaktır ağır çalışıcam dersen 2 gr al

0|0
    0|0
  • Büyütmekten çok belirgin hale getirir nedeni ise çalıştığınız hareketler popo kısmındaki belirgin olmayan kasları meydana çıkarır buda sağlıklı genişlemenizi sağlar

0|0
    0|0
  • Bütün kas guruplarında böyledir; az kilo çok tekrar zayıflatır sıkılaştırır, çok kilo hacim kazandırır. Yani squatı ve lungı elinde ağırlıkla yaparsan bir süre sonra büyümeye başlar ama iyi beslenmelisin, protein, aminoasit al.

0|0
    0|0
  • Squat en iyisidir. Büyütür ve şekillendirir ayrıca günlük kalori alımına dikkat etmelisin

0|0
    0|0
  • büyütmekten ziyade sıkılaştırır ve şekil verir.

0|0
    0|0
    • kalça büyütme programlarında hep bu 2 hareket var ama :/

• anladım peki ben fitnessa gidiyorumda yürüyüş bisiklet ve ağırlık yapıyorum kalçalarımı küçültmezler umarım? fitnessa gitmediğim günler bunları yapsam?

• mesaj at anlatıyım neler yapman gerektiğini.

• buyutmek ne kelime sanat eseri gibi kalca cikar ortaya

0|0
    0|0
  • 2 kere vurdur buyur

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...