Galatasaray başkanı her zaman tarih veriyor?

Benim anlamadığım Sayın Başkan hep bir tarih veriyor bomba bomba diye. geçen senede aynı bu senede bence bomba falan boş öyle gözüküyorki büyük transfer olmayacak bunlar boş söylenti. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuyla ilgili?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• o bomba bi gün elinde patlayacak bom olacak baskan.

0|0
    1|0
    • aynen bana öyle geliyor hep bos konusuyor oynamayan oyuncu aliyor diyor bomba transfer :-))

• kardeşim ve amca oğlumuz hep konusurlar bu bomba transfer hakkında sürekli dalga gecerlerdi:D neler neler:D

• ee tabi nedir bu diyor bomba bomba birsey yok

bu adamda bomba hastaligi var bence

Kızlar Ne Diyor 1

• sabriyle anlaşma imzalıyormuşsunuz al sana büyük transfer :(

0|0
    0|0
    • büyük kücük sonucta sabriylen sampiyon olduk ee bu senede oluruz ne olmus

• hahahah :D güldürüyosun beni, sarbi reyiz büyüktür ;))) :D:D:D

• seni güldürmeyi beceriyorsam ne mutlu bana :-) ben insalari güldürmeyi mutlu etmeyi severim :-)

sabri büyüktür senin kadar olmasa :-)

ee artik eski huyunuza devam edersiniz yine :-)))))))))))

Erkekler Ne Diyor 8

• yok bu sene epey para var bomba gelebilir fakat sorun şu ki Fatih Terim ile araları iyi değil .

0|0
    0|0
  • Açıkçası verdiği tarihler geçince taraftarın kalbini kırdı ama ben inanıyorum ki yıldız olmasada çok iyi takım oyunu oynayabilecek 2-3 oyuncu gelsin bu kadro başında yine Fatih Terim ile şampiyon olacak güce fazlasıyla sahip :)

0|0
    0|0
  • o değilde bu kadar beklediğimize deysin bari..

0|0
    0|0
  • Ne yapsınlar umut dünyası.

0|0
    0|0
    • kardeş aziz yıldırım 3 sene üst üste şampiyon olacağız sözünü hangi umutlar ile söyledi acaba :) İlk sene Bursa'ya kaybetti , ikinci sene baktı iş işten geçiyor hemen ŞİKE :) :)

• peki :) :)

• bi yıldız alıcak bu senee

0|0
    0|0
  • artık o bombaları bi tarfına s...kcam onun adam gibi tarnsfer yok daha

0|0
    0|0
  • cocuk kandırıolar ıste :D bende bı gs taraftarıyım bu baskanlar yuzunden sınır olmaya basladım hatta gecen sene macları ızlemıyordum kı fener macına gıttım ordakı futbolu gorunce yenıden baglandım takıma bence transfer cok onemlı degıl ama cocuk kandırır gıbı tarıh verıpte o tarıhı erteleyıp durmasınlar :D

0|0
    0|0
  • az konuşsun çok iş yapsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...