Kilo verince göğüs küçülmedi -eğitmenler bakarsa sevinirim)?

Öncelikle merhabalar.15 kilo vermek istiyorum fakat göğüslerimin küçülmesinden korkuyorum.1.70 boyunda 75 kiloda (maalesef) biriyim ve 85c ölçüsünde sütyen takıyorum. Kilo verenlere baktığımız zaman çoğunun göğsü gitmiş oluyor ve ben bunu istemiyorum. Amacı goygoy olanlar lütfen yazmasın çünkü bu durum beni endişelendirdi. Fitness eğitmenlerinden yardım bekliyorum.

Güncellemeler:
Cevaplar için teşekkür ederim, gerçekten içim ferahladı

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar hiç spor yapmamış birisiniz sanırım onun için bölgesel değil genel konuşma yapıcam. Genel hareketleri yaparak kilo verirseniz vücudunuzdaki yağ oranına bağlı olarak sarkma durumu oluşmaz aksine sertleşme olur her bölgenizi çalıştırdığınız için el bilek gibi yerler dahil tüm bölgelerinizde bu durum oluşur ancak dikkat etmeniz gereken hususlardan biri ilk ay yeteri kiloyu verip bırakmak isterseniz kesinlikle verdiğiniz kilonun fazlasını yağ olarak geri alırsınız vücut ölçülerinizi almadan spora başlamayın ilk aydan sonra az gelişme gösteren kısmı bölgesel çalışma ilr geliştirebilirsiniz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• öncelikle o dediğin imkansız. kilo verirken bırak göğüsü, el ve ayak bileklerin bile incelir. bölgesel zayıflama diye birşey yoktur. kilonu ver göğüslerin şekle girsin küçülmesi önemli değil 75 bile ideal. sağlığın için zayıfla ve böyle düşüncelerle canını sıkma, emin ol göğüsten daha önemli boy-kilo oranın görünüşün için ve sağlığın için :)

1|0
    0|0
  • Tedirgini olmana gerek yok. Kilo verdiğin her gün daha iyi anlayacaksın ki. Kilo verdikten sonra göğüs ölçülerin kilona uygun bir ölçü olacaktır. Daha orantılı bir vücut olmuş olacak.

1|0
    0|0
  • 15 kilo vereceksin ve göğüs küçülmeyecek , bu mümkün değil. ama göğüsten az gitmesini sağlamak senin elinde.. karın bölgene odaklan kilo verirken ve kalçaya. antremanlarını ona göre yogunlaştır ki göğüslerin iri kalsın.

0|0
    0|0
  • 90 olsun pezevenklerin elinden kaçamazsın

0|0
    0|0
  • amma eğitmen varmış sitede yahu bizim olimpiyatlarda ful çekmemiz lazımdı aslında. nerde hata yaptık ki

0|0
    1|0
  • spor yaparak zayıflarsan küçülmez sertleşir hemde vucudunda sakmalar olmaz

0|0
    0|0
  • göğüslerin küçülmez sertleşir ve dikleşir hammına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ama 170x60 kilo boyunda birisine 85C fazla. Sağlıklı spor ve beslenme sizi ideale taşır. Vücudunuz birbiriyle uyum sağlar. yani küçülmez vücudunuza uyar göğsünüz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...