Aziz Yıldırım neden hapis yattı?

İşin görünen yüzü şike davası olsada aslında işin içinde başka şeyler olduğunu söyleyenler var. Bilen bilir Aziz Yıldırım Nato müteahhididir. Bir Nato ihalesinde Türkiye'den başka bir firmanın da teklif vermek istediği ve Yıldırım'a çekil teklifi yaptığı, Yıldırım'ın ise bunu kabul etmediği için başına bunlar geldiği söyleniyor. Nato ihale kurallarına göre birisi herhangi bir suçtan ceza yerse ihalelere artık katılamıyor. Yorumlarınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aynen dediğin gibi...X kişi Aziz Yıldırıma nato ihalesinden çkiliceksn dedi v Aziz Yıldırım çekilmeyip ihaleyi aldı.. Sonrası malum ;)) Bir çok sey var belgeli... Herkesinde bildiği gibi rte Şükrü Saracoglunu istedi Yogurtcu parkından itibaren yapay yat marinası yapıcaktı ama bizim stadımızın topragında devletten tek kuruş olmadıgı ıcın verilmedi.. Bunlarda vardı. Ortaya bir şikeydi atıldı rant alanına çevrildi spor dünyası... Şimdi herkes kalkmış Aziz Yıldırım şike den ceza aldı beraat etmedi daha vs vs diyor. Kimse düşünmüyor "Abi bu adam tek başına mı şike yaptı ?" Yargıtaya intikal ettirilip gündem değiştirilicek olay kapanıcak..

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• mahkeme yargıtaya ortayı yaptı. yargıtay da aklanacaklar. şike yapıldığına dair zerre kadar ihtimal göremiyorum. maçların hepsi gayet zorlu ve dişediş geçti. bahsettiğin bankalı holding sahibi müteahhit akraba mı acaba?

• şimdi burda çok detay vermeyelim ama herkes hangi şirketten bahsedildiğini anladı galiba

• hükümete karşı iş yaptığı için

• Kaynak?

• tahliye ve beraat ayrı şeyler.. milet halen çakamadı olayı

• sen benim sorumu anladın mı?

• ceza aldı :S

• kına yak

• katılmıyorum...nasıl bi şirketmiş türk yargısını bahsettiğin ihale seneryolarından dolayı kullanabiliyo ve tabi türkiyeye malolmuş bi adamı tam bir sene iddaname iddaname süründürüp adamı hapiste (!) tutuyo daha da yetmiyo suçlu bulunup 6 küsür sene suçlu yapıyo.sonrada ibrete alem die yargıtay neticesine kadar beraat veriyo...ne testismiş o adamda ki..ya fener taraftarı oturup ağlayın. şuan öyle rezil haldesiniz ki ben utanıyorum.asla tahayyul bile edemiyorum kendi takımımın başına böyle bişey gelse bir daha galatasaraylıyım demezdim. çünkü ben skor taraftarı değilim. evlat gibi ana gibi safiyane duygularla severim takımımı bu yaşanan olaylar sevgilimin beni başkasıyla aldatması gibi hissederim. böyle saçma iddalar ve seneryolarla daha da komik duruma düştüğünüzün lütfen farkında olun.

• bu konuyu bir iki kişi söylüyo olsaydı haklı olabilirsin derdim. Ama birbiriyle alakasız bir sürü insandan duydum, buna fenerli olmayanlar da dahil. mesela bi takım tutma meselesi değil anlayacağın. iddialar saçma diyorsun, belki bi daha düşünmen gerekiyordur...

Yükleniyor...