Bir kızdan çok hoşlandınız hatta aşıksınız sevgilisi olduğunu öğrenirseniz vazgeçer misiniz ondan?

Bir kızdan çok hoşlandınız hatta aşıksınız sevgilisi olduğunu öğrenirseniz vazgeçermisiniz ondan ?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• sevdiğim kızn sevgilisi var oda onu sevdiğimi biliyor 2 kerede söledim senden vazgeçmiycem ama yinede senin canın sağolsun dedim öff pöff dedi gitti :))

0|0
    0|0
  • o iş orda biter !

1|0
    0|0
  • hayır, belki mutlu değildir

0|0
    0|0
  • asla vazgecmem elde etmeye devam ederim ngeller beni durdurmaz kararligimi daha da guclendirir pes etmeyecem hayatta

1|0
    0|0
  • Vazgeçerim

0|0
    0|0
  • Askıya alırım ikisinin arasındaki ilişki bittiğini anladığım an hemen atılırım hahhahahaha Ne sallıyorum burada ya şimdiye kadar tek ilişkisi olmayan ben filozof kesildim A-M-K

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • karaktersiz degiliz tabikide vazgeceriz.

0|0
    0|0
  • vazgeçerim.hemde anında

1|0
    0|0
  • evet vazgeçerim başkasının namusuna göz dikmiş gibi olur

0|0
    0|0
  • bu ne ya ülkenin yarısı yengem yarısı teyzem derim

0|0
    0|0
  • asla...

0|0
    0|0
  • bilemem kızı ne kadar istediğime bağlı

0|0
    0|0
  • Tabiki, hatta bir çok erkek daha önceden başka biriyle çıkmamış olmasını ister.

0|0
    0|0
  • Vazgeçmemek karaktersizliğe girer, vazgeçerim.

0|0
    0|0
  • napıcan? siz kızlar var ya neyse...ama zor bi durum erkek için o başka..adı aşksa beklenir belki..benzer şey başıma geldi ama ben muhabbeti mesafeli tuttum.

0|0
    0|0
  • kızına gore degısır, zıra caktrmadan acıldım ve sevgılısını aldattık bırlıkte :D

0|0
    2|0
    • karaktersizsin be:S

• ne alakası var kardesım, seven ıkı ınsan var ortada senı ne alakadar eder kı?

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...