Kızların canı yanınca neden başka erkeklerin canını yakmak istiyorlar?

kızların canı yanınca neden başka erkeklerin canını yakmak istiyorlar?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• cinsiyet meselesi değil ki bu bunu erkeklerde yapıyor sadece kızlara demek çok saçma olur bence .. bu işler cinsiyet meselesi değil şahsiyet meselesi

0|0
    0|0
    • benim canımı yakan bi kız olduğu için bende bu örneği bu şekilde verdim hanfendi

Kızlar Ne Diyor 8

• çünkü beynine bu genellemeyi şartlamıştır ' bütün erkekler aynısınız ' ve her baktığı erkeğe canını yakan o erkeği görecek..

0|0
    0|0
    • sence dogru bir davranışmı bu degil ama.

• inşallah :) herkes de senin gibi iyi bir dinleyici olsa derdini anlatınca rahatlasa ben çok şanslıyım artık :)

• :) yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

• bu bir savunma mekanizması bence .acı çeken kadın bir daha acı çekmek istemiyor asla .bundan dolayıda karşısna çıkan diğer erkeklere çok bağlanamıyor eskisini düşünüyor çünkü .bende çok acı çektim ama asla diğer erkeklere acı çektirmek gibi bir düşüncem yok .yeniden hayata başlayacağım diyorum yeni birini seveceğim .

0|0
    0|0
  • bütün erkekler ayni diyolar ondan :s

0|0
    0|0
  • bilemiycem ruhsal bi problem heralde ben hiç böyle şeyler yapmadım :S

0|0
    0|0
  • her kız aynı değildir

0|0
    0|0
  • Bundan niye kızların haberi yok?

0|0
    0|0
  • eğer canını yakan erkekten intikam alamadıysa bi başka erkekten intikam alır

0|0
    0|0
    • her erkegi bir tutmak dogrumu sence.

• hayır ama her kızda aynı degldr o an kız için kim varsa onndan intikam alır

• cünkü erkelerin canları yanmıyo bizi hissetsinler diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sorma dostum bir yıl içimde gizli sevdiğim kıza duygularımı açtım 12 gün kadar herşey çok güzeldi sürekli sarılırdık sonra birden ağlamaya başladı başkasının canını yaktığını söyledi.benimkisi şansızlık oldu tam kızın terkedildiği zamana denk gelmişim.kendine güveni bile yoktu bir güvercin kadar masum görünüyordu.onu sevdim kendini toplamasına yardımcı oldum.kendi vucudunda beğenmediği ne kadar özellik varsa hepsine hayran olduğumu başka insanların onu çekemediğini söylerdim bunu duymaya bayılırdı.sonra nankör bir kediye dönüştü.Tüm fedakarlığıma rağmen en çok benim canımı yaktı

0|0
    0|0
  • eylemsizlik.. etki-tepki

0|0
    0|0
Yükleniyor...