Zayıflamak için neler yapmak lazım?

Ben spora başlayacağım ve genel olarak fazla kilom yok ama göbeğim rahatsız edici. Göbeğimden ve fazla yağlarımdan kurtulmak istiyorum. Evde pratik fitness yöntemlerini deniyorum.57 kiloyum ve git gide artıyor artmasını istemiyorum. Önerileriniz varsa benimle paylaşabilir misiniz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Protein ağırlıklı beslen ve ekmeği azalt alabiliyosan çavdar ekmeği al yarım dilimden fazla yeme her öğün her akşam meyve yiyebiliyosan ye özellikle elma fakat saat 8 den önce yemelisin bu saatten sonra yemek yememeye çalış mesela peynirdede Protein var yumurtadada ikisini aynı anda yeme ya peynir ye ya da sadece yumurta beyaz et yemeye çalış şekerli şeylerden uzak dur bunlar genel olarak çoğu diyet listesinin ortak özellikleridir fakat diyetisyene gitmek en mantıklısı kişiye göre değişiyor ama buna uymaya çalışırsan faydasını görürsün

1|0
    0|0
    • Çoookk teşekkürler uymaya çalışacağım :))))

• Önemli değil ama dediğim gibi diyet listeleri kişiden kişiye değişir fakat bunlar genel şeyler olduğu için yazdım bir zararı olmaz yani

Erkekler Ne Diyor 5

• Kararlı ol insanların dediklerini umursama şeker un tuzdan uzakdur ve yuru en az 40 dk evde yap istediğini hareketi ama yuru

1|0
    0|0
  • İyi geceler zayıflamak için öncelikle boyunuzu öğrenebilir miyim? Ve her hangi bir hastalığınız var mı?

1|0
    0|0
    • Hastalığım yok boyum 1.58 kısa olduğu için göbeğim var zaten sorun orada ama kısa gözükmüyorum nasıl iş bende anlamadım.

• Çokk çok teşekkürler uymaya çalışacağım :))

• rica ederim eğer ufak bir sorununuz olursa bana ulaşınız unutmadan bol sebze meyve tüketiniz form ürünleri tüketin acıktıkça lifli ürünlerdin karnınızın suyunu alır daha hızlı zayıflatır günde 2 adet sade soda için zayıflama süresi boyunca ve aynı zamanda yeşil çay ile kiraz sapı çayı tüketin günde 1 bardak bunları yapın en kısa zamanda zayıflayacağınızın garantisini veririm.

• Kardiyo :)

0|0
    0|0
  • 57 kiloda göbeğin mi var allah allah skinny fat sin demekki

0|0
    0|0
  • Mekik hal edebilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Senin icin sadece plates yararli olacaktir ozellikle karin bolgesi icin ozel plates yontemleri var kisacik bir surede sonuc alirsin

1|0
    0|0
  • Sadece sporla olmaz. Beslenme düzeninide iyi ayarlaman lazim. Birde "beden kitle endeksi"diye bir sey var. Onu da hesapla eger kilo fazlan varsa cikiyor zaten.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle P4P programını uygulamalısın hem çok iyi bir program hemde rahatlıkla evde yapabilirsin youtube. com/user/p4pturkish

0|0
    0|0
Yükleniyor...