Marketlerde ürün tanıtanlar var mı?

part time iş arıyorum ama çokta yorucu bişey olsun istemiyorum zaten havalar sıcak hiç çekemem. kendi harçlığımı çıkarıcak kadar para kazanmak istiyorum. marketlerde ürün tanıtanlar varmı nasıl zormu sıkıcımı kaç saat sürüyor? başka bir iş fikri olan varmı ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir bayan arkadaşla tanışmıştım bu işi yapan.Bir şirkette farklı ürünleri tanıtıyorsun.Hergün farklı mağaza,alışveriş merkezinde bulunuyorsun.Yemek dişin falan var.Hafta içi bir gün tatilin var.Tanıttığın gün kadar para alıyorsun.

0|0
    0|0
  • İstanbulda isen sana yardım edebilirim arkadaşlarım var, eğitimleri var , market tanıtımları konusunda eğitiyorlar genelde eğlenceli geçiyor diye duydum 9 yada 10 saat sürüyor günlük

0|0
    0|0
  • kaliteli bir firmada ise satis temsilcisi bile olabilirsin.sarellede calisirken tanitim yapan bayanlardan satis temsilcisi olanlarida gordum.sıkıcı olabilir ama is istir.buyuk bir supermarkette olursa guzel olur.

0|0
    0|0
  • sabahtan gecenin korune kadar genelde o isler. yorulacaksin.

0|0
    0|0
    • hadi ya :S bana 4-5 saatlik birşeyler lazım ama bulamıcam anlaşıldı

• ankaradaysan garsonluk var.iyi bahşiş veren bi yer var.

0|0
    0|0
    • ankaradayım ama daha önce hiç garsonluk yapmadım

• tamam sorun değil.bahçeli 3.caddede laklak cafe var.yada bahçeli 7 de burger ın aşağısındaki arada bahçeli cafe var 2 sinin de sahibi aynı.laklak alkolsüz bahşiş dah az bahçeli alkollü bahşiş daha çok.istersen bi git konuş.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...