Sevgili Galatasaraylılar Buraya :) :) :)?

Sevgili Renktaşlarım Ben Fanatik Galatasaray Duyguları İçerisinde yaşayan biriyim ve 4. yıldızı takacağımıza can gönülden inanıyorum ve bu yüzden bir tasarım yaptım sizce nasıl olmuş bu resim?

www.hizliresimyukle.com/.../18149d.jpg

Güncellemeler:
Arkadaşlar eleştri serbest :) :) Fenevli arkadaşlar kapıda beklerse iyi olur :) :) onlar ortalığı karıştırmaktan başka birşey yapmazlar :D :D

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Dünkü mallık neydi ya başkan, futbolcular kek kalıbı gibi bir yıldızın içerisine girmiş, başkan boş stada konuşma falan yapıyor ahaha:))

0|0
    0|0
    • Ne alakası var kardeşim !!! buna biliyon mu ne derler GÖZ DAĞI VERME !!! Psikolojik baskı ;)

• Off nası bir baskı oldu o öyle duman ettiniz rakipleri, neyse 3-5 hafta geçsin görecem ben sizi

• 3 5 hafta değil mayısta görüşürüz ;)

• sonra dedimki yazı stilinide alttaki gibi yapsan daha güzel.

0|0
    0|0
    • Dostum böyle daha ilgi çekici duruyo alttaki el yazı ve sadece önemli kelimeler ve cümleler için kullanılıyor o yüzden galatasarayımın bulunduğu cümlenin tamamını renkli ve el yazı yaptım :) :)

• Kümeye cincon

0|0
    0|1
    • Mayısta görüşürüz !!!

• Mayislar sizin nisanlar bizim olsun

• l*n olm dua edin ki geçen sezon fatih terim ayrıldı takımdan ve takım çöktü bu sezon ise farklı olucak fatih terime eş değer bir teknik direktör var ve bu sezon sizin ezikliğinizle geçecek bir sezon olacak !!! Bekleyin Mayıs 2015i !!! senin başkanın dedi fatih terim ayrılmasaydı 3. şampiyonluklarını alıyordular diye !!!

Yükleniyor...