Protein tozu vücut geliştirme?

Protein tozu kullanarak ve spor yaparak ne kadar sürede kaslı bir vucuda sahip olabilirim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soru bence cok yanlıs abi kas yapmak için ilaçlara besin takviyelerine güvenme steroid bassan bile spor yapmazsan bir işe yaramaz ki bunlar çok zararlı şeylerdir
    Daha sporda yenisin galiba bence sporu yapabildigin en doğal şeklinde yap protein tozu nedir biliyomusun insanın günlük yeterli kadar protein alamadıgında yardım alınacak besin takviyesidir iyi katilete aldıgın protein tozlarının hiç bir zararı olmaz ama şimdi gidip protein tozuna 250 lira vericeksin orta seviye bir protein tozu fiyatıdır diyelim 3 ya da 5 kilo aldın günde servis gramı 90g falan karbonhirattan bahsetmiyorum protein tozu farklıdır peki günde 90g toz gizse sana bu en fazla 1 ay belki dayanır eeee bunun yanında süt kullanacaksın her serviste 300 500 ml arası süt gidecek günde sütede 2 lira versen ebe kardeşim senin tüm paran protein tozuna gitti :D
    Söyle yap o verdigin parayı kendine program yapıp günde 10 liralık büftek alırsın ve artık meyveni sebzeni alırsın şekerini meyveden a vitminini falan sebzelerden proteinide büftekten alırsın aynı paraya sağlıklı spor yapmıs olursun daha cok yazarımda bu bile uzun oldu okumazsan boşa gidecek yazdıklarım :D

0|0
    0|0
    • Ben spor yapınca vucudum hemen gelişmeye başlasın istiyorum

• Eğer zaten böyle diyerek fitness ya da bodye başlarsan sen en fazla bu spora 1 ay dayanırsın sonra bırakırsın ciddiyim bu spor sabır gerektiren spor hergün spordan cıkıp aynaya baktıgında aynı vüducu göreceksin ama 1 sene sonra baya bir geliştigini fark edeceksin bence dogal yolarla sporunu yap sonra takviye istersende alırsın amcamın spor salonu var yeni gelenlerle eskiden ilgileniyodum bazıları gelip aynen bu soruyu soruyodu ben 3 ayda nasıl kas yaparım cok gelişmek istiyorum 3 ayda nasıl olucak tatile gidicemde :D :D bunu söyleyen cocukların hepsi 2 hafta sonra bırakırdı :D ilk git söyle 5 ay falan dogal yollarla sporunu yap sonra baktın olmuyo ben böyle yapamıyıcam o zaman takviyeni al kardeşim sürekli alarak cok iyi olursun tabi bırakmamak şartıyla takviyeleri bırakınca yaptıgın herşey gidiyo cünkü :D
      Kreatinini al
      Protein tozunu al
      Amino asidinide al bunlar senin işini görür :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Gereksiz zararlı şeylerle spor yapmanın me anlamı var

0|0
    0|0
    • çogu insan gereksiz zararlı görüyor ama içtikleri sigara , yedikleri yağlı yiyecekler vs. daha zararlı bu sadece sürekli balık , yumurta gibi protein içeren şeyleri yemediğinden protein takviyesi zararlı olan ürünlerden bahsetmiyorum

• Çünkü ekmekle kepcap mayanez olan şeylerle cipsle yağlı yicekler günümüzde yaygın olgundan hergün bu besin proteinmi değilmi diye kontrol edemiyoruz

• Evet mantıklı gayet

Erkekler Ne Diyor 5

• Protein tozları besin takviyesi aslında sadece karışık protein tozlarından elde edeceğini düzenli bir beslenmeye sahipsen günlük ihtiyacını karşılayabilirsin Yok değilim dersen kullan. düzenli çalışırsan, tabi nasıl bir vucut istediğine bağlı minmum 3 aydan sonra şekle girmeye başlayacak gerçekten fark edilebilir bir değişim için 1-2-3 sene gerekli.

Daha hızlı gelişim istersen en azından kreatin nitrat kullanmalısın

0|0
    0|0
    • keratin nitrat nerden bulabilirim vücudum hemen kendini belli etsin hemen gelişmeye başlasın çalıstıkça hızlı gelişsin istiyorum

• kendimi geliştiremedigimden daha önce bıraktım tekrar yeniden başlıcam , bununla birlikte başlamak uygun olurmu ilk çalıstıgım hafif yüklerle birlikte

• kullanabilirsin sakıncası olmaz

• Sakın kullanma dostum ben 2 senedir fitness yapıyorum hiç toz kullanmadım ama kullanan. arkadaşlar eridi 3 aya

0|0
    0|0
    • Sporuda bırakmışlardır

• Sen bırakırsan seninde kasların gitmeye baslar , ilk önce protein tozunu bırakır şiş halde spora devam etsem düzene girmezmi

• Protein tozunu. bırak sporu bırakma bişey olmaz ama. ikisini aynı anda bırakırsan çökersin toparlaman 2 ayını alır ama

• la olm kullanmayın şu tozları damarlarınız ve kalp kapaklarınız genişler gerek yok böyle şeylere düzenli spor salonunda sporunu yap ağarlığını kaldır 6 - 12 ay aralığında güzel bir vücudun olur

0|0
    0|0
  • Genetik bişey dostum bu belli olmaz

0|0
    0|0
  • ne zaman başladın spora

0|0
    0|0
    • 4-5 ay yaptım bıraktım çevremdekiler kadar iyi bir değişim olmadı çevremde protein agrlıklı beslenen ya da hızlı geliştigini gördüm şimdi bende o şekilde gelişmek istiyorum

• spora ara verip başladıysan protein tozu alma derim ben 7 aydır aralıksız yapıyorum almam gerekir mi diyorum daha sana erken antrenman sonrası protein ağırlıklı beslen yeter diyorlar bence sende alma işe yaramaz vücut belli bir seviyeye gelmedimi

Yükleniyor...