Erkek ne zaman teslim olur karşısında güçlü bir kadın olunca mı yoksa onu bekleyen mi?

bir erkek ayrıldıysa geri dönmesi için karşısında güçlü bi kadın mı yoksa dönse bile kapının her zaman açık oldugu yenik gücsüz bi kadına mı döner?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• kapı her zaman sana açık dersen ne erkek gelir ne kadın. Sadece onu rahatlatırsın oh yedekte biri var diye. Egosunu şişirmekten başka işe yaramaz. Canın isterse deyip kestirip atabiliyor olman lazım, en azından onda bu izlenimi bırakman lazım.

0|0
    0|0
    • nasıl canın isterse

• mangocum artık kaybedeceğini kaybetmişsin zaten. kazanacaksan da bırak ipler elinde olsun. Hem böyle cool olarak kendini de onsuzluğa zihnen hazırlamış olursun.

• evet kaybetcek bişeyim yok :( of off

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer ben geri döneceksen ne ona güçlü olduğundan ona sığınmak için dönerim nede o zayıf olduğu ve bana ihtiyacı olduğu için dönerim ben geri dönüyorsan ona ait olduğum için o bana huzur verdiği için dönerim yani ilişkiler muhtaciyete değil karşılık bağlılıya dayanmalıdır yoksa mutlaka o ilişkinin bir çözülme noktası olur.

0|0
    0|0
    • eee özlüyomuş beni seviyorum diyo ama gururu yüzünden yapamıyorum diyo dönmem diyo :(

• nese sen bi konuş işallah hayırlısı olur

• inşallah

• konu seks olunca

0|0
    0|0
  • aşıksam teslim olurum ve güçlü kadını severim

0|0
    0|0
  • Güçsüz kadına kimse dönmez (Cinsellik isteyenler hariç )

0|0
    0|0
    • nasıl güçlü olucam peki nasıl davranıcam yani

• peki teşekkürler

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• güçlü bir kadına dönemez cnkü o kadın bi daha onu kabul etmez bu bir! ikinci yenik ve güçsüz bi kadın erkek için sdece kullanacağı bir oyuncaktır ve istediği oynar onlar için basittir.

0|1
    0|0
  • bence br kere gittyise dönse bile eskisi gibi asla olmaz .dönene kapını açma derim zaten yine gider .belki bir ikinci şansı hak ediyordur ama üçüncüyü asla .bence hayatına devam et zaman kaybına değmez .bende dönmesini istediğim biri vardı ama artık istamiyorum bile

0|0
    0|0
    • yani araya ayrılık girdiyse ve pişman deglse kıymetimi gene anlamaz ve pişman olmadgnı görüyorum pişmanım demiyo

• ooo bir seneyi geçti benim

• hımm aynı okuldamısınz

• Yenik kadına sadece döner.Ama güçlü kadına aşıktır.Yeterince cesursa tercihi güçlü olandan yanadır.

0|0
    0|0
    • nasıl güçlü olucam

• Dönme ille de dönmek zorunda mısın?

• tabi ki de değilim hatta ben nasıl onun dönmesini beklediysem o da beni beklicek

Yükleniyor...