KizlarSoruyor.com'da olmanızın amacı nedir? Sorularınızın çözümleri ya da sorunları çözmek adına mı?

Neden Kızlarsoruyor.com'dasınız ? Ben burayı çok eğlenceli buluyorum o kadar komik soru ve cevaplar var ki gençlerimizin bir kısmının içinde bulunduğu durum ve cahilliği beni eğlendiriyor.

0|0
89|142

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 88

• Belki sevgili ayarlarım ;)

2|4
    0|1
  • Öğrenmenin yaşı yok dediler öğrenmeye geldim.

0|1
    0|0
  • ben koca buldum burdan çok eğlenceli. o yüzden bu siteyle aramda bambaşka bir bağ var

1|1
    0|0
  • can sıkıntısı

0|0
    0|0
  • Hayatin anlamini ariyorum:p Baska ne sebebi olsun, soruyoruz cevapliyoruz iste:)

1|2
    0|0
  • Eğlenerek,canım sıkılmadan vakit geçirmek için burdayım.

0|1
    0|0
  • hem eglenmek vakit gecirmek hem de duygu ve ve düsüncelerimi özgürce paylasıp deşarz olmak..

0|1
    0|0
  • ciddi seylerden biraz da olsa uzaklasmak. baska da bir amacım yok.

0|1
    0|0
    • buradakilerin ciddi olmadığını düşündüğünü mü varsayıyoruz ?

• dısarıda ciddi bir insan olan bile burada degil gibi hissediyorum ki bundan da rahatsız degilim. ben de aynını yapıyorum cünkü. arada güzel seyler de ögrenmiyor degilim buradan. o da artı bir durum benim icin.

• çok spontane gelişen bi durumdu oldu öyle. mantıklı bi sebebi olmadığına eminim

0|1
    0|1
  • amaçsızca bulundum affola..

0|0
    0|0
  • A ve B şıkları

0|0
    0|0
  • zaman geçsin diye

0|0
    0|0
  • dışlanma falan yok isimden değil içeriğe bakınız

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum ama çok çekingendim yaa:)

0|1
    0|0
  • vakit geçirmek için evet sohbet ortamı olsa daha bi güzel olurdu anlık şeyler söylenirdi bu kadar işlem yapılmazdıı :)

0|1
    0|0
  • bence hos bır sıte soru soruosn cevap verıyorsun ınsanlarla dertlesebılıyorsun

0|0
    0|0
  • Zengın koca bulmak ıcın :D :P

0|1
    0|0
  • :)))) herkez sorsun ıste

0|0
    0|0
  • Kaybettiğim çocuklarımı arıyorum.

1|3
    0|0
  • çay içiyoz gel dediler geldik

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    68

Erkekler Ne Diyor 142

• Dürüstçe yazmak gerekirse, cevap verebileceğim bir soru gördüm mü, cevap verme isteği. Problem çözmeyi seviyorum kendimce. Tabi on soru varsa, biri belki bilgim dahilinde oluyor. Arasıra da saçmalıyorum ama zararsız :)

0|1
    0|0
  • öyle alakasız bir şekilde karambole geldim ama kimi zaman eğlendiğimi farkettim hala takılıyorum işte

1|0
    0|0
  • valla acikcasi insanlara bir nebze fikirlerimle faydali olurmuyum diye son günlerde hergün giriyorum.Onun disinda bir amacim yok.

0|0
    0|0
  • Bu sorunun en guzel versiyonu kendi sorusuna en iyi cevabi kendisinin verdigi Lusacan'in sorusudur.Rip lusacan Soru 14913

1|2
    0|0
    • ahahaha süper yaw nickler arasındaki farkı bulamadım. yorumları okumasam vay be siteyi zamanında ele geçirmiş diyecektim :D

• Az daha geciriyordum o bug ile.Herkesin sifresine filan ulasacaktim.Butun balonlari patlatip.Taci basima gecirecektim de olmadi.

• Nası la ? :( Adam olayı çözmüş ++

• burada olmamın en büyük nedeni şu aralar iş olarak biraz serbestiz. İlerde zaten başımı kaşıyacak vakit bulamyacam. O yüzden boş zamanın tadını çıkarıyorum. :)

0|1
    0|0
  • İnsanların dertlerini dinleyip onlara çare bulmak yardımcı olmak çok hoşuma gid...şaka lan hatun kovalıyoruz falan işte..

2|2
    0|0
  • Harbiden kızlar ne soruyor diye bakmaya geldiydim.

1|0
    0|0
  • banamı şimdi bu...? vakit geçirmek için. ben yeni geldimde üzerime aldım soruyu , çokta şaşırdım, ne alaka, yani..? niye geliyorsunuz..? allah allah sebebimi olmak zorunda..

0|0
    0|0
  • Şirket bilgisayarından sosyal sayfalardan bir tek buraya girebiliyorum :))

akşam eve gidince aklıma bile gelmiyor yani

0|0
    0|0
  • Can sıkıntısı .

0|0
    0|0
  • Hayalimdeki kıvırcıgı bulmak asdasd :D

1|0
    0|0
  • İçerik kızlar erkeklere soruyor olarak geçiyor :D

0|0
    0|0
  • kızma abla çıkcam birazdan :(((

1|0
    0|1
  • Duydum ki çok farklı kişiler var gencecik saf duygularını paylaşan kardeşlerimize zehir olan kişiler var aralarında iyilerde var temiz duygularını hiçe sayıp kullanabilen aşağılık insanlar karaktersiz boşlukta olan insanlar tabi ki aralarında iyi bilgili insanlar ile sohbet edip derdini paylaşmasına vesile olup yardım etmek belki bir gün bir yerde oturup kahve içerken burada konuşulanları gülerek anmak olabilir

1|0
    0|0
  • Sıkıntı, bunalım vs..

1|0
    0|0
  • Bak bu da var, madalyonun iki yüzü dedirtebilmek için...asdsadasd

0|0
    1|1
  • Yolumu kaybettim..

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimin davranışları hakkında çözemediğim şeyler vardı sadece o konu hakkında bayan arkadaşların görüşlerini almak istemiştim . Bir bakmışım xper 1 -2 -3 -4 gidiyor takılı kaldım :D

0|0
    0|0
  • Geçiyordum uğradım.

0|0
    0|0
    • Kalmışın baya evin barkın yokmu :D

• Çok ısrar olunca kal diye kıramadım. Lanet olsun içimde ki insan sevgisine işte naparsın. :)

• başkalarını deneyimlerinden ders çıkarmak merak edilenleri kazandığım tecrübler ile yardımcı olmak bilmediklerimi sorup öğrenmek bazen de nadir de olsa sıkıntıdan zaman öldürmek için çoğunlukla takılmıyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    122
Yükleniyor...