Fenerbahçe klübü başkanı Aziz Yıldırım'ın şike ve teşvik yaptığı hukuken tescil edildi ne düşünüyorsunuz?

Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırımın şike soruşturması sonrasında aldığı cezalar şöyle;

*örgüt kurmak suçundan 2 yıl 6 hapis cezası.

*şike ve teşvik suçundan 3 yıl 9 ay hapis ve 1 milyon TL para cezası

*6222 sayılı yasadan önceki eylemlerine ise beraat kararı verildi

*ve toplam 6 yıl 3 ay ceza aldı..

Bu aşamada düşünceleriniz nasıl ?

Fenerbahçe hakkında, Aziz Yıldırım hakkında. Fenerbahçe taraftarı hakkında ne düşünüyorsunuz efendim ?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Küme düşecek kadar kötü olduk ama şike yapacak kadar serefsiz olmadk! Teşekkürler Büyük Başkan Adnan Polat

0|1
    4|0
    • bu liğde bir takım digerinden bir başkan digerinden daha siyah veya daha beyaz olamaz telefonların dinlenmesine polis takibine falan gerek yok göz görüyor kör degil

• Liğ değil bu arada lig ..

Şikeden kim sorumludur bu kulübün başkanı mı yoksa bu kulübün temizlikçisi mi ? Bütün başkanlar aynı değildir . Şike yapan Aziz Yıldırım'la şike yapmayan Kazım Yılmaz'ı ya da şike yapmayan başka birisini aynı kefeye koyuyorsan futboldan , futbol adaletinden ve adaletten anlamaman olasıdır ..

Ve hiç birşey şike yapmak kadar aşağılık değildir

Gözünün görmesi birşey ifade etmez elinde somut belgeler olması lazım bunun içinde polis takibi ve telefon konuşmaları şart

• Seviyesizlere verilecek cevap yok .

Ettiğin küfürlerin senin annene - kız kardeşine - kendine - ablana kadar yolu var . O... ağzınla konuşacağına edepli olmayı öğren , o... olmayı ya da kaşar olmayı değil ...

Kızlar Ne Diyor 7

• 1- 3 yıl evvel bursanın şampiyon oldugu son haftaki bursa/ beşiktaş maçında beşiktaş neden hiçbir cezası hiçbir sakatlıgı olmayan 10 as futbolcusunu istanbulda bırakıp paf takımından oyuncu aldı?

2- bursa neden o maçtan önce beşiktaşı havaalanında kırmızı halıyla karşıladı?

3-aynı bursa neden aynı beşiktaşa 1 yıl sonra linç girişiminde bulunup maçın oynanmasına engel oldu ?

bu soruların yanıtını dürüst bir şekilde almadıgım sürede kazanılan tüm şampiyonluklar her takıma helaldir diye düşünüyorum.

2|0
    0|1
    • :) bunların hiç biri somut delil değil sevgili rose.

aynı mantıkla bir sürü hikayeyle tr ligini sil baştan yapmamız lazım.

• 1-3 yıl evvel bursa beşiktaş maçı sezonun son maçıydı ve beşiktaşın hiç bir iddası yoktu ayrıca 10 as futbolcusunu istanbulda bırakmadı öyle bişey yok tam kadro çıkmıstı maça diyelim ki senin dediğin gibi 10 as futbolcusunu istanbulda bıraktı buna kimse bişey diyemez çünkü sezonun son maçıydı ve beşiktasın hiç bir iddası yoktu yabancı futbolcular bu gibi durumlarda 1 yada 2 hafta önceden ülkelerine dönebilirler.

• Bu karar sonrasında da görüldü ki Fenerbahçe taraftarı için şike olmuş olmamış önemli değil şampiyon olsunlar yeter .

0|1
    1|0
    • dmkki adam kendi takmlarneden bile büyükmüş baksana adam okadar takıma ceza aldırdı men edildi adam hala kral ;)

• Evet işin o kısmı daha da şaşırtırcı

• 13 yaşında tecavüz edilen bir kızın kendi istegiyle yaptıgını söyleyen

birçok tecavüzcünün serbest bırakıldıgı

bedelli askerlik yapıldıgı bir ülkede kimse bana tescilden bahsetmesin!

0|0
    0|0
  • tahliye edilmiş diye duydum

0|0
    0|0
  • kirli futbol

0|0
    0|0
  • kara leke bence ...

0|0
    0|0
  • bu mevzu sizi ne gerdiii, ne gerdi

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 10

• öncelikle aziz yıldırım özgür kaldı gibi bir sey yok bal gibide suçlu hakim kararında suclu oldugunu acıkladı. ama aziz yıldırımın yargıtaya itiraz edecegi ve yargıtayın en az 2 sene beklemesi nedeni ile hakim bir 2 sene daha tutuklu olmasına izin vermedi. iki sene sonra dava onaylanırsa aziz yıldırım gider paşa paşa cezaevine girer fenerbahce küme düser belki türk futboluda agır cezalar alır.

umarım olmaz ama görünen tablo cok karamsar

0|0
    0|0
  • "Hrant Dink davasında tetikçi Ogün Samast ile azmettirici Erhan Tuncel ve Yasin Hayal arasında örgüte rastlamayan Özel Yetkili Mahkeme, Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu, İlhan Ekşioğlu, Cemil Turan, Tamer Yelkovan ve diğerleri arasında hangi hiyerarşik yapıyı tespit etti de çıkar amaçlı örgüt kapsamında hareket edildiği sonucuna vardı. Anlamak mümkün değil. Adı geçen kişiler Fenerbahçe'nin yönetim kurulu, muhasebe müdürü ve alt yapı sorumlusudur. Kulübü yönetmek adına hür iradeleriyle birleşerek hareket eden kişilerin şike veya teşvik suçlamalarını işlemeleri için örgüt kurmalarını gerektirecek hiçbir sebep yoktur"

Şike yapıldığı idia edilen Ankaragücü maçı için ortada bir Ankaragücülü oyuncunun adı bile geçmiyor.

Savcı ve emniyet delilleri tek taraflı topladılar. İstediklerini yapacaklarını sandılar. Telefon dinlemelerini Yargıtay kaale bile almaz. bu iş te burada biter. Olan da cemaatin fiyakasına olur.

0|0
    0|0
  • Ne bu devlete ne de hukukuna güveniyorum. Aziz Yıldırım şike yapmış mıdır, hiçbir fikrim yok ama mahkeme kararlarına inanmayı uzun zaman önce bıraktım.

1|0
    0|0
  • son karar yargıtayda herşey bitmedi !

1|0
    0|0
  • 2010 -2011 sezonu şampiyonu TRABZONSPOR u tebrik ediyor türk ftutbolunun tekrar eski güzel günlerine dönmesi için aziz ve yıldırım çorapören gibi kişilerin türk futbolundan ellerini bian evvel çekmelerini bekliyorum

0|0
    0|0
  • asıl ben bunu merak ediyorum ya bakalım ne kadar adam görücez.

link

0|0
    0|0
  • tamamen biraksinlar bir galasarayli olarak tum sorunumuz bitti bunami kaldik.bastan beri iceri atilmasina karsiydim yine karsiyim.fenerbahceyi sevmem ama Aziz Yildirim'in iceri girmemesi lazimdi.

1|0
    1|0
    • o nasıl mantık la öyle adam herşeyi yapsın içeri atma ozmaan tüm suçluların günahı ne ozaman onları da serberst bıraksnlar ! hem aziz içeriye şikeden değil kendi başka cezelardn içeriye alındı...

• ön yargıyla alakası yok eğer şike dışnda elde kanıt varsa bunda durum belrtmek herkesn doğal hakkı..

• bunca senedir baskan bu adam simdimi suclu oldu.sucu varsa onceden niye almadilar bu kadar beklediler.ben iste bundan dolayi sucsuz olduguna inaniyorum.

• Bilmeyen varmıydı ki?

0|0
    0|0
  • üşüyoruz aziz

0|0
    0|0
  • fener lige eksi puanla başayıp kupasını trabzona vermeli artık not:BEŞİKTAŞLIYIM

0|0
    2|0
Yükleniyor...