Millet hep bir gösteriş peşinde?

linkteki kızın amacı ne
ne saçma insanlar var şu dünyada?
biri ağzına terlikle vursun şu ergenin
www.kizlarsoruyor.com/.../q1761648-bu-popodan-nasil-kurtulabilirim-resimli

• beyin yoksulluğu a*
    62% (5)67% (8)65% (13)Oy Ver
  • bence gayet normal niye kızıyosun ki?
    25% (2)8% (1)15% (3)Oy Ver
  • ben resme bakarım hacı gerisini ** et
    13% (1)25% (3)20% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
kiskançlıkla ilgisi yok g*t gördünüz ya savunun hoşunuza gidiyo tabi e haklısınız ne diyin

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Edepsiz kişi cok

1|0
    0|0
  • Deli gibi kıskandın dimi
    Hatun akıyo bence

0|0
    1|0
  • Ya arkadaşım sanane bundan sanane o arkadaşın ne paylaştığından neden hemen böyle bilip bilmeden atıp tutuyorsun. Belki kendine göre sebepleri vardır nerden biliyorsun ki !! Hem böyle diyorsun ama sende bunu gizli olarak paylaşmışsın keşke açık profilinle paylaşsaydında bizde görseydik kim olduğunu cesaret edemedin mi buna.. Hem nerden bileceğiz belki sende burada erkek arkadaşım ağzıma nasıl boşalırsa daha çok zevk alırım diye soru soranlardansındır. Belkide o tarz soru paylaşanlardan biride sensindir değil mi emin olamıyor insan..

0|0
    0|0
    • Bu arkadaşında ne durumda olduğunu bilip bilmeden bir daha da böyle hakkında emin olmadığın şeyler paylaşma.. Hiç değilse o arkadaş açık profiliyle paylaşmış ve yardım istemiş senin gibi gizli profille yapmamış bunu.. Ve asıl prim yapmak isteyen sensin.. Bence arkadaşın yaptığı şey seni sebepsiz yere bir kıskançlığa itti ben buna kanaat getirdim..

• sen neden konuşmuşsun gibi burada onu savunuyosun bana
      gördüm sende ona benim gibi yaklaşmışsın benden bir farkın yok seninde o zman

• Çünkü bende başta senin gibi düşünüp öyle davrandım ama sonra onunla konuşup sebebini anlayınca yaptığım şeyin ne kadar yanlış olduğunu olduğunu gördüm..

• Daha önemli işlerim var😪

0|0
    0|0
  • Kızın foto linkini yoruma atsana birleştiremedim ben mk çok karışık :DD

0|0
    0|0
  • Kıskanç ve ezik gördüm seni.

1|0
    1|0
    • ben en azından g*tumu çekip atmıyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• aynen-_-

2|0
    1|0
  • Abi o , o kafayla nasıl yaşıyor lan? :D :D

2|0
    1|0
  • Kıskanmak değil mesele sonuçta bizde de var fakat böyle saçma şeyler yapmıyoruz.. katılıyorum sana arkadaşım

2|0
    0|0
  • bu nasıl bir edepsizlik böyle?
    milleti eleştirmek kolay tabi hiç durma devam et

0|0
    1|0
    • kızım bir git ya bide gelmiş savunma yapıyosun burada

• Sen önce gizli profilden çık öyle konuş burada. Gerçekten terbiyesiz ve edepsizsin.. Ben senin sonuna kadar arkandayım kunkii (darkscars) :)

Yükleniyor...