1.5yıl önce boşanmış (erkek), sence evliliği tekrar düşünür mü?

3.5 ay önce tanıştık,tanışmamız biraz ilginçti,internnet ortamında ama uzaktan tanıyordum öyle diyelim.1ay gectikten sonra bana evlenip boşandığını ve cok sıkıntılı bir evlilik gecirdiğini anlattı.ilk 2ay herhafta sonu görüştük,inanılmaz ortak özelliğimiz ve inanılmaz sevdiğimiz şeyler hemen hemen herşeyimiz uyuşuyordu 3.ay benden cok hoşlandıgını söyledi ve 1aydır beraberiz...ama tek sorun cok acık net değil.evliliği düşünüyor bunu ilk zamanlar söylemişti ama tekar baglanıp hata yapmaktan korkuyor doğal olarak.diğer sorun hafta içi yoğun çalışıyor hafta içi bazen 1gün araramıştı cok üzülmüştüm baya kafayı takmıştım.ertesi gün hiçbişey olmamış gbi konuştuk.ben asla trip atmıyorum,neden aramadın neden şöyle yapmıosun diye sıkmıyorum.ve beni buyüzden cok sevdigini söyluyor.heyecan biter ama saygı ve huzur daha önemli sende o huzuru buluyorum ve cok mutluyum diyor.ama amaç sadece takılmak mı?bunu sorup bunaltmak istemiyorum.en azından nasılsın desin bi günaydın desin.hergün böyle değil tabiki.iş çıkışı ya arar nasıl gecti günün der yada evelsi günü arar sorar.tek şikayetim bu. :(( ne yapmalıyım?gercekten beni seviyorsa evliliği düşünüyor mu gercekten.bunu sorup kafasını karıştırmak sitemiuyroum.30yaşındayız 2mizde,çocukda degiliz...

Güncellemeler:
koca gün bi mesaj bile atmadı.iş çıkışıda aramaz ise bugünnn :(((

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence daha yenisiniz acele etme onuda korkutma zamanı gelince emin olunca senden o açacaktır bu konuları..düşünür evliliği neden düşünmesin...aksine sen daha önce evlenip boşanmadıysan oda evlenip bosandım beni kabul eder mi diye düşünebilir...1 ay çok erken bekle bence..sen öyle gönül eğlendirilecek sadece evlilik düşünecek bir kızsan zaten hemen anlar normalde bir erkek birşey demene gerek kalmaz...ee 30 yasındasın gönül eğlendirilecek kız değilsin ne diye vaktini çalsın ki?30 yasında bir kız tabi ki evlenmek ister.bence 1 ay erken...sen evlilikle sonuclanacak bir ilşki istediğini belli edebilirsin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• düşünür, neden düşünmesin

1|0
    0|0
  • dejavu yasamaktan korkuyor

1|0
    0|0
  • belki eski yuvasında bulamadıgı huzuru yenıden kurmak ıstıyor olamaz mı :)

1|0
    0|0
    • mantık olarak evet bende öyle düşünüyorum,erkekler neden bukadar korkak?yani duygularını belli etmekten korkuyorlar galiba.

• yaaa erkeklerde bende kendım dahıl olmak uzere leb demeden bırısı bıze yardımcı olsun lebıyı o soletırsın :)

• bazen kendıme soruyorum ama anlamadım:)

• biraz korka korka kabul eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu tip şeyleri düşünmek için çok erken bence 1 aydır çıkıyorsunuz sadece.Dediğin gibi sorup kafasını karıştırma.O seninle mutluysa ve senden hoşlandığını da hissediyorsan onu kaybetmemek için senin sevilmeyi istediğin şekilde seni sevmesini beklememelisin.Sonuçta hiç ilgisiz değil ama istediğin kadar ilgili değil sadece.Tekerleme gibi oldu ama umarım anlatabilmişimdir:)

1|0
    0|0
    • evet daha cok erken 1ay oldu.tabiki evlilik içinde erken..ama bı kız bunu bilmeli yani boşa zaman harcayıp ona iyice baglanırsam cok acı cekecegim.zaman tabi ki...tek sorun aklına geldiğinde beni bi arasa bi günaydın desee :)))

• ama böyle yaptığı zaman yazaan hep ben oluyorum :( o merak etsin istiyorum.benden sıkılsın istemiyorum

• sabah attığın bir günaydın mesajıyla kimse sıkılmaz.

• sonuç olarak döndümü sana ?

0|0
    0|0
    • günün nasıl gecti diye ben yazdım :)) ilk yazan ben oldum.

• düşünebilir de sen evlilik için diretirsen vazgeçer

0|0
    0|0
    • evet nekadar diretirsen kaçar erkekler.ben rahat bıraktım.hiç sıkmıyorum.önceleri evet cok telefonları calardı kızlarr ararlardı yalan degil ama şimdi hiç çalmıyor bile..evet içimden cok sinirlenirdim ama hiç karışmazdım.ama kim bu nie arıyor deseydim bunlar olmazdı yanımda da olmazdı biliyorum..yanlış mı?

• haklısın.saygı duymazsan saygı görmezsin zaten.olgun insanlarsınız zamanı gelince evlilik de olur

Yükleniyor...