Üniversitedeki sınıfımı hiç sevmiyorum, her günümü bu insanlarla geçirmek azap geliyor dostlar ne yapmalıyım?

Üniversitedeki sınıfımı hiç sevmiyorum,her günümü bu ikiyüzlü insanlarla geçirmek azap geliyor dostlar ne yapmalıyım?

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir zamanlar özen üniversitede burslu okumuştum. Sınıfın ortamı çok kötüydü.. Yani kafa dengi olan adamlar yoktu. Hepsi riyakar, ikiyüzlü, dalkavuktu...

Hatta sana şöyle diyeyim. Bizim sınıfta iki kız oturur konuşurdu. Sınıfa sonradan giren bunlara selam verir ve sonra da bunlar gülerdi... Aradfan biraz zaman geçtiğinde ise başlarladı dedikoduya.. Yok saçının rengi kıyafeet açık ve saire bir sürü şey.

6 erkek 30 kız vardı ve erkekler de top gibilerdi.. Ben o bölümde duramamıştım.başka bölümlerden kral gibi çocuklarla arkadaşlık ettim.

Zulüm gibi gelmişti bana. seni çok iyi anlıyorm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Başka üni'ye geçiş yap notların iyiyse .

0|0
    0|0
  • Çok şanslısın işte...Yalnız kalmak en güzeli.Sürüden bağımsız olanı daima sevmişimdir.

0|0
    0|0
  • Onlarla arkadaş olmak zorunda mısın. Yalnız takıl sende yada baska arkadaslar edin üniversite içinden..

0|0
    0|0
  • çoğu üniversite öyle. boşver. derslerine gir çık. bi tane arkadaşın olsun yeter. yada iş bul işe gir. kafan dağılır yeni çevre edinirsin

0|0
    0|0
  • tek takıl benim gibi kafa rahat oluyor

0|0
    0|0
  • okul bitene kadar çekeceksin o mendeburları,yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • onlarla ne alakan var. görme, tek takılarak devam edeğilirsin.

0|0
    0|0
  • çok mutsuzsan okulu değiştir çünkü 4 yıl az değil yani.

0|0
    0|0
  • geçiş yap

0|0
    0|0
  • e farklı bölümlerden insanlarla takıl. ben hiçbiriyle görüşmüyorum sınıf arkadaşarımın mesela.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aynı sorunla bende karşı karşıyayım. Yapacak birşey yok onlarla muhabbeti minimum seviyede tut ve sana gerçekten değer veren arkadaşlar bul

0|1
    0|0
    • çok kötü birşey gerçekten hani haftanın her günü de ordayım sanki nerde ikiyüzlü sahte adi insan var bi sınıfa toplamışlar gibi:/

• üniversitede hemen hemen herkes öyle zaten. çıkar ilişkisi notların iyiyse, not tutuyorsan peşinden ayrılmazlar eğer vasat bi öğrenciysen selam bile vermezler. Onun için notların iyi olacak kimseye muhtaç olmayacaksın, onlar senin peşinde koşacak fakat sen onların yaptığı gibi adi birşeyi yapmıycaksın

• vay vay aynen dostum aynen nerde lisedeki o güzel sınıfım :) burda herkesin arka ya kalkık ya çocuk:)

0|1
    0|0
  • Bizim sınıfta da vardı öyle bir iki kişi. Diğer öğretimlerle derse giriyordu. Siz de birinci öğretimseniz ikinci öğretimlilerle derse girin .

0|0
    0|0
  • Koca üniversite senin sınıfından ibaret değil ya, ayrıca ne sınıfı bu lise gibi

0|0
    0|0
  • yapacak bir şey yk allah kurtarsın kardeş

0|0
    0|0
  • Tek takılcan ,veya koca üniversite sadece sınıftan ibaret değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...