2.5 ayda 20 kiloyu sağlıklı bir şekilde nasıl verebilirm?

sizce kalıcı ve sağlıklı bir şekilde 20 kilo verilir mi? lütfen sadece soruma cevap nitelikte olanlar yzsın :))

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• İmpossible :=)

0|0
    0|0
  • bana versene lazım :D

0|0
    0|0
  • kiloyu birden verme vücudun sarkar ve ciddi anlamda kötü bir görüntü oluşur yavaş yavaş sporla vermen en iyi hem sıkılaştırır hemde kilo verirsin

0|0
    0|0
  • sağlıklı olmaz daha fazlada verebilirsin ama sonra çok çabuk geri alırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaç kilo olduğuna da bağlı o, 220 kiloysan o 20 kiloyu vermek seni çok sağlıksız bir duruma sokmayacaktır; lakin 70 kilo isen 20 kilo vermen seni çok büyük sıkıntıya sokacaktır.

Demek istediğim şey şu, gel onu 8 ayda falan 20 kilo yapalım, hem kilo ver, hem spor yap, çünkü spor yaptıkça kasların da gelişir, kasların gelişirse kütlen artar, çünkü kas yağdan daha ağırdır.

Kısaca, spor yaparak ve yağ içerikli besinlerden uzak durarak 20 kiloyu 7-8 ayda ver, hem sağlıklı ol, hem sıkı bir vücuda sahip ol. 2 ayda 20 kilo verirsen sarkacaksın, çatlayacaksın. Gerek yok :)

1|0
    0|0
    • Bir de o kadar dengesiz kilo vermen için yemeden içmeden kesilmelisin, bir anda yemek yemeye başladığında da vücudun şunu diyecek, burada bir kıtlık var, bugün yemek bulduk, yarın bulamayabiliriz, biz bunu depolayalım. Hoppp yağa dönüştürecek. Metabolizman düşecek. Böyle yorgun, bitkin ve mutsuz hissedeceksin. Kanında şeker ya vitamin cart curt oranları bozulacak, sağlığın elden gider. Yapma etme :D

• hayır 10 günde 5 kilo veriyorum doktora gidiyorum yağdan gitmiş oluyor

• Sen kaç kilosun ki ya? Müthiş bir enerji yakıyor olman gerekiyor, eğer vücudunda bir gram su bırakmıyor isen. 10 günde 5 kilo nedir, 3 litre su içip, bir ton yemek yiyip tartıldıktan sonra mı başlıyorsun bu diyete? Ortaya çıkan enerjiyi eğer üşenmiyor olsa idim hesaplardım da... Yani en ağır antreman programında dahi pek mümkün durmuyor.

• bol bol yeşil çay iç , kalori hesabı yap , bazal metabolizma hızını hesapla +1500 kalori yakarsan günde 2.5 ayda verirsin :D

0|0
    0|0
  • Sağlıklı bir şekilde 2.5 ayda 20 kilo imkansız. Bir ayda en fazla 4 kilo verilmesi sağlıklı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...