Şeytana ruhunu satmak hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Evet bayanlar baylar düşünün ki bu hayatta istediğiniz herşeye sahip olma hakkı elinize geçti ama ona ruhunuzu bağışlarsanız yaparmısınız böyle birşey ?

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Ruhum yaratıldığı saniyeden itibaren Allaha aşıktı halada aşık öyle birşeyi ben istesemde o yapmaz ki yapmamda zaten

0|0
    1|0
  • Bazı şeyleri verir AMA senin HERŞEYİNİ alır! Karar senin.

0|0
    0|0
  • Bir sn düşünmem. Gelsin alsın. Severim şeytanı.

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: ruhsuz bedenin gördüğü görseli, dokunduğu maddeyi-teni, duyduğu sesi-kokuyu NE YAPAYIM.

0|1
    0|0
  • bu hayatta istediğim şuan sadece para bunuda sanırım çalışarak kazanabilirim ondan dolayı asla böyle bişey yapmam heleki müslümanız

0|0
    0|0
  • kan bagislarim organ bagislarim ama sonu kotu o yaratigin.gunahimi bile satmam.bana Ruhu verenindir O isterse alir hic sormadan.Cunku Ona Hicbirseyin Gucu yetmez.

0|0
    0|0
  • Hiçbişey benim değerlerimden inancımdan daha değerli değildir. Ha 3-5 kuruşa cehennemi almışsın, ha şeytana ruhunu satmışsın.

0|0
    0|0
  • ücrette anlaşırsak neden olmasın .

1|0
    0|0
  • bedenimi alabilir ama ruhumu asla (fakiramaonurlugencsmileyi)... bu arada kaç paradan kapı açıyor :)

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • herşeye sahip olmak istemiyorum,istediklerime sahip olmak adına da şeytana ihtiyacım yok...

0|0
    0|0
  • komisyonmu alacan napacan

0|0
    0|0
  • niye senden geldi isedide kararsız mı kaldı ver gitsin panpa nerde lazım olcak

0|0
    0|0
  • Karşılığı iyiymiş, kabul ederdim :D

0|0
    0|0
  • zaten bağışladım

0|0
    0|0
  • çok yabancı sinema izliyorsun sen

0|0
    0|0
  • Her şeye sahibim zaten. Gerek yok janıms.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• MANYAKMIYIM :))

Ruhum Allahla zaten ne istesem veriyo satmaya ne gerek var

0|0
    0|0
  • Sadece bu hayatı düşünen biri kabul eder.Ama burdaki geçici sefayı ordaki sonsuz mutluluğa tercih etmem.

0|0
    0|0
    • cennete gideceğini nerden çıkardın ?

• bunu mu çıkardın dediğimden:) Her inanan er yada geç cennete gidecektir.Ama önce cezamızı çekicez.Çezamı uzatmam bu hayat için.

• açık söyleyeyim ki satarım..zaten şu anda satmam diyen arkadaşlar samimi değil...islamın gereklerini farzlarını yerine getirmeyen kişi bir nevi nefisine yenik düşmüş ve ruhunu çoktaaaan satmıştır!ama böyle bir teklif gelirse reddetmem heralde :)

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • bu dünyanın bi de diğer tarafı var sonsuza kadar cehennemde yanmaktansa burda acı cekmeyi tercih ederim sanırım :)

0|0
    0|0
  • ben kendimi onun yoluna adadım.

0|0
    0|0
  • tek hücremi bile satmam .

0|0
    0|0
  • ruhum yoksa istedigim herseye sahip degilimdir

0|0
    0|0
  • onun gibi bi safla anlasma yapmam.